Slovenija
18 ogledov

Virant tudi drugega dela policistov ni prepričal

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • privat 08:48 19.maj 2013.

    izgleda da lovke kriminala ne pridejo v sindikat policije!! Poglejmo kdo pa dela v drugih sindikatih...skei je po mojem najbolj(cenzura)

  • privat 18:37 16.maj 2013.

    če se že otrokom jemle naj se tudi policistom!! Je pa nepravično ogrožati obstoj življen z kriznimi zakoni...na drugi strani pa stari gangsterji živijo v izobilju pod državno zaščito!

  • izRODEk 20:26 16.maj 2013.

    Pravilno! Policija se s preVaranti ne pogaja!

  • dragec 21:32 16.maj 2013.

    že po faci se mu vidi, da je previrant

  • oligarh 21:56 16.maj 2013.

    nevem zakaj bi policisti bili zdaj izjema? pri mesečni neto plači (seveda z vsemi dodatki za nočno delo, prazniki, itd) 1100-1500€ - znesek brez potnih stroškov in malice - se nimajo kaj pritoževat!!!! sam sem bil zaposlen na MNZ in ...prikaži več sem bil z plačo navadnega policista več kot zadovoljen, tako da... bodite tiho

  • Ivo 22:32 16.maj 2013.

    Izjema želijo biti, ker jih tudi minister ne more odpustiti, če ne storijo nič hudo narobe... pa tudi če. Policist (če je sploh kakšen) s pogodbo za določen čas, bo pristal na vse, ko imaš pa v Sloveniji za nedoločen ...prikaži več čas pogodbo pa lahko delaš kar se ti zljubi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.