Slovenija
6587 ogledov

Virus v razmahu, rizični kontakti pa še kar brez odločb o karanteni

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • francl12 21:53 22.oktober 2020.

    PRAVE REŠITVE JA! KAKŠNE PA...koriščenje dopusta, ure v minus.... vse na škodo delavca z minimalcem! kapitalizem je svinja!

    • blayo 00:57 23.oktober 2020.

      A rabiš da ti nekdo na čelo napiše pa štempl čez udari, da ne hodi v službo, če si rizičen kontakt?

    • pravičnik77 06:01 23.oktober 2020.

      brez papirja in štempla ni plače. ni plače, ni denarja. ni denarja, ni hrane... tako je ta veriga.

    • blayo 10:16 23.oktober 2020.

      Se pravi zaradi 14 oziroma 10 dni karantene bi ti od lakote umrl? Najbolš da se kar nalašč okužiš in takoj umreš!

    • pravičnik77 11:11 23.oktober 2020.

      ne, se pa 10 dni pozna pri mesečnem dohodku.... stroški življenja so pa vsak mesec približno isti...

    • blayo 21:59 23.oktober 2020.

      Se pozna, sigurno, ampak umrl pa vseeno ne bi ane? Saj ni problem, lahko pa tvegaš in umreš, ali pa umre nekdo drug zaradi tebe (recimo fotr) in ga imaš potem celo življenje na vesti.

    • pravičnik77 12:47 24.oktober 2020.

      joj kok si pameten... pa gremo na začetek... rizičen kontakt po definiciji NIJZ imam samo z ženo in otroci... imam tud aplikacijo za rizičen kontakt... za druge kontakte pa že po odloku moram (moraš) imeti masko... torej? še vedno, brez ...prikaži več papirja ni izolacije.. kar se fiče staršev, zadeve rešujemo preko telefona, varovalno opremo... vstrajam pri napisanem, brez papirja se ne izločim

    • blayo 19:09 24.oktober 2020.

      Če upoštevaš priporočila NIJZ, je možnost da se okužiš izredno majhna. Tako da ne vem v čem je torej problem?

    • blayo 19:14 24.oktober 2020.

      Priporočila NIJZ so pa izredno preprosta... skrbi za higieno, drži varnostno razdaljo, ne hodi tja kamor ni nujno potrebno, izogibaj se vsem nepotrebnim stikom predvsem z žlahto...

    • pravičnik77 21:03 24.oktober 2020.

      jaz sem komentiral komentar @francl12, ti si se spravil name... torej povej kaj te teži..

    • blayo 01:48 25.oktober 2020.

      Mene nič ne teži, obema ki sta navajala kako država ne poskrbi za tiste ki se okužijo in morajo v karanteno pa ne dobijo odločbe, sem napisal kako dosežeš, da se ne okužiš.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.