Slovenija
1007 ogledov

Višje kazni za lastnike psov v Ljubljani

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tupamaros 09:55 24.maj 2015.

    Na Balkanu in seveda tudi v Sloveniji nobena kazen ali predpis nima smisla ker se ne izvaja. Lastniki psov so večinoma nevzgojeni celo neprimerni za lastnika živali.

  • nostradamus 11:36 24.maj 2015.

    v moji blizini je urejen prostor kamor naj bi lastniki vodili svoje stirinozne ljubljencke na opravljanje potrebe a glej zacudo jih raje vodijo na otrosko igrisce in travnik ki je v blizini tu se zbirajo lastniki in njihovi ljubljencki ...prikaži več iz sirse okolice in zivali pac tu opravijo svojo potrebo a na tem mestu je tudi ogromno otrok saj je poleg igrisce ker pa lasniki kuzkov (ne vsi cca 50%) ne pospravijo iztrebkov bi bilo kaznovanje se kako smiselno kajti z besedo ne dosezes nicesar aroganca nekaterih lastnikov je pa tudi kot iz filma nedotakljivi .

  • s.i.k. 19:37 25.maj 2015.

    .kdaj bodo kazni za tiste DVONOGE, ki ne pospravijo svojega Kozlanja , scanja in sranja po raznih javnih kotičkih

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 12:26 24.maj 2015.

    Še na loteriji so letos imeli več dobitnikov, kot pa je število kršiteljev, ki jih je dosedaj ulovilo redarstvo. Če je verjetnost, da te dobijo manjša od možnosti, da zadeneš na loteriji potem ne vidim smisla v teh predpisih.

  • ales.ciril 13:20 24.maj 2015.

    Dejstvo je, da v skoraj 40 letih življenj v Ljubljani ne pomnim primera, da bi koga oglobili ker ni pobral iztrebka ali pa ker nima psa na povodcu, s tem, da je v prestolnici res veliko psov brez povodca. Tudi ...prikaži več 20 evrov je več kot dovolj visoka kazen, če se zakon IZVAJA. Če bi se en inšpektor resno zavzel, bi samo v mojem okolišu dnevno brez težav oglobil vsaj 50 nevestnih lastnikov.

  • wester62 22:40 24.maj 2015.

    če koga opozoriš ti sledijo kletvice nate in agresija. raje naj tisti ki so za to plačani bolj se potrudijo ne pa da sedijo v pisarnah.naj začnejo svoje visoke plače opravičevati.

  • Avatar hal69
    hal69 09:27 25.maj 2015.

    Imam psa, ki sem ga navadil kakat na rešetko od kanalizacije, nobenega sranja po rokah, nobenih nerazgradljivih pvc vrečk za drek in povezanih stroškov s tem, nobenega postavljanja dodatnih pasjih stranišč in držal za drekvrečke, skratka uporaba obstoječe infrastrukture brez ...prikaži več dodatnega dela in stroškov.

  • h3o 09:33 25.maj 2015.

    -odstraniti pasji iztrebek-vonj pasjega iztrebka je nesprejemljiv-prepovedati islam in gradnjo đamije ter izgon jankovića-res nemudoma

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:15 25.maj 2015.

    ti pa tvoji muslimani...sej ne morš ene misli do konca speljat brez njih :)

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:16 25.maj 2015.

    kak ti je pa to ratal?

  • s.i.k. 19:44 25.maj 2015.

    kuža pametnejši

  • mph 10:57 24.maj 2015.

    No, tukaj se ne bi strinjal. Če ne bi imeli mastnih kazni v tujini, bi tudi tam kultura malo bolj šepala. Žal je tako, da pomaga samo udarec po žepu pri nekaterih. Mene so sicer od malega na srečo starši ...prikaži več naučili, da se ne svinja po okolici in se spomnim, da sem že v osnovni šoli občasno polne žepe smeti izpraznil doma, ker nisem nobenih papirčkov nikjer odmetaval. In enako sem naučil svoje. Treba vzgajat z zgledom. Za ostale pa pač pride v poštev vzgoja samo preko kazni. In ko sem se pred desetletji zapletel v debato s stricem iz Nemčije kako lepo ustavljajo Nemci na prehodih, je takoj dodal, pa veš sploh kakšne visoke kazni so, če ne ustaviš ... :-)

  • marabunta 12:14 24.maj 2015.

    grem na sprehod s psom, poberem kakec in glej vraga, stopim na sosedovega nepobranega....super !! kdor nima osnovne kulture v ničemer, je niti pri svojih kužkih nima

  • frogstomp 07:23 25.maj 2015.

    A to je zdej, tko, če gre državi slabo, potem se državljanom svet manjša, morda zato, ker ne morjo na spodobn dopust etc.. in pol notranje boje spremenijo v vojno s sosedi, saj jim gre na jetra vsak dražljaj iz ...prikaži več okolice? Dej no ljudje.. kazni kazni kazni.. to ns bo zihr prpeljalo v blagostanje... sadizm razsaja.. Sej je fajn če se vsi držijo enga reda, če je pa kkšn kakc kje pa... ni take panike.. najboljš da vzamem 2 vreči, pa psa zvije driska, obe porabim, pol mi pa nekdo prestrže pot in napiše kazen k nimam celga koluta sabo..

  • Tupamaros 09:55 24.maj 2015.

    Na Balkanu in seveda tudi v Sloveniji nobena kazen ali predpis nima smisla ker se ne izvaja. Lastniki psov so večinoma nevzgojeni celo neprimerni za lastnika živali.

  • Skippy 11:59 24.maj 2015.

    Nemec govori o visoki kazni že, če je le-ta 25 evrov. Ker takšne približno so kazni v Nemčiji. Ne pa pri nas, ko vse kazni gredo tja v 1000 evrov, da je potem nihče ne upa nikomur izreči za neko banalnost.

  • mph 15:34 24.maj 2015.

    Khm, ne vem koliko so zdaj tam, takrat so bile ASTRONOMSKE, tudi za njihove žepe. Ampak govorim na podlagi predvsem znanja od strica, nisem nikoli tam osebno živel.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.