Avto
742 ogledov

Visoka kazen za nečitljivo registrsko tablico

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Sebastjan Kroflič 09:12 29.januar 2014.

    Če je takšno vreme, lahko ti doma do onemoglosti drgneš tablico, po 1km vožnje bo umazana do amena...

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 11:49 24.december 2013.

    Pa saj so RES prtegneni.

  • Luka Lovše 11:42 24.december 2013.

    Kaj naj ob slabem vremenu vsakih sto metrov ustavim in drgnem tablico? Preden grem na pot vedno vse počekiram na avtu, sam tole...

  • Bizgec 11:46 24.december 2013.

    Po moje dihanje (se) ni kaznivo. Prdenje in s tem povezano onesnazevanje ozracja je pa verjetno pokrito v kaki ekoloski taksi.

  • Tyson Rok Mlakar 00:50 26.december 2013.

    al je težko preden greš na pot z robčkom obrisat tablco... po zimi še lažje narediš kepo in zdrgneš tablico pa je čista... ne vem kaj je tak problem... policaji niso krivi (so samo delavci tko ko vsi) !!! če ...prikaži več je že kdo kriv je kriva zakonodaja...

  • Bralec 11:06 24.december 2013.

    Po moje bi imeli manj pisanja, ce bi napisali za kaj nas policaji ne oglobijo. Ce je sploh kaj, prdnes v avtu, pa je globa.

  • Andrej Kovačič 12:23 24.december 2013.

    a blesavih meglenkarjev pa ne bojo opozarjali, še manj kaznovali..... ta naša prometna policija ni za nikamor, samo še strice na mopedih lovijo okoli zadanic da lahko kasirajo

  • Jaka.marinsek 12:06 24.december 2013.

    1." Če vam ukradejo tablico, morate krajo prijaviti policiji" .... imel sem velike težave da sem to lahko storil,. Na PP Moste sem čakal 2 uri da se je končno pojavil nekdo ki je v beležko zapisal moje ime in ...prikaži večin priimek. V teh dveh urah sem poslal na mail PP Moste še mail z obvestilom da so mi ukradli tablice. Na mail sem po 1 mesecu dobil odgovor da naj pošljem še ostale kontaktne podatke da se bodo oglasili pri meni doma in naredili zapisnik ???. Vmes sem pa tudi že dobil uradne pozdrave, ker je nekdo z mojimi tablicami tankal in seveda v policijskih bazah nikjer ni bilo uradnega zaznamka da sem prijavil krajo. V glavnem totalno šalabajzerstvo.2. Kar se tiče pritrditve... če avto dobi homolgacijo s pozicijo tablice tam kjer je in če je zaradi pozicije potem pozimi umazana do neprepoznavnosti, naj to potem rešujejo s tistim ki izdaja homologacijo za take avtomobile. Itak vem da to ne pije vode, amapk za on-the-record ..jst jo pral ne bom pa če se na glavo mečejo.

  • Jaka.marinsek 12:09 24.december 2013.

    aha, tako je. in zraven je treba pogledat če ti svetijo še vse luči. Ker če te koknejo in rečeš da je doma še svetila ( in res je) to ne šteje kot verodostojen dokaz.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.