Slovenija
6056 ogledov

Visoki stroški priklopa na kanalizacijo. Kaj narediti?

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • evelux 08:18 19.julij 2016.

    Vse lepo in prav ampak mene zanima kako je pa z tem če nimaš sredstev da bi lahko izvedel priključitev na kanalizacijo kaj boste takrat svetovali občinski velikaši ker če si na pragu revščine ti noben občinar nebo pomagal.......

  • Aleta 13:23 19.julij 2016.

    Mi smo dobili pisno, da se moramo priklopiti do 30.06.2016. Še pred iztekom roka smo dobili (vsa gospodinjstva) skoraj "grozilno" pismo, kakšne bo kazen, če se ne bomo priklopili v roku. Katastrofa! Prišlo nas je pa 3000 EUR. Da ne ...prikaži veče govorim, da smo morali še prej plačati soglasje za priklop. Še najhujše je pa to, da prej, ko smo imeli greznice nikoli ni smrdelo, sedaj pa se velikokrat voha smrad. Vse OK, pač skrbimo za okolje. :)10 m stran od hiš pa je travnik in kmet veselo pripelje in "šprica" gnojnico. Takrat par dni niti stanovanja ne moreš prezračiti. To je OK, greznice pa niso OK.....

  • dimnikar 14:26 19.julij 2016.

    z veseljem plačam, če mi pridejo naredit. pa nočejo.

  • gornik 17:17 19.julij 2016.

    Tele psihopate nagoniti tako , da se ne bodo mogli sami vstati. Preverjeno, drži in pomaga.

  • izRODEk 08:01 19.julij 2016.

    Fuknjeno. Dobesedno silijo ljudi živeti v čredi in pod pogoji, s katerimi ustvarjajo sužnje. Namesto, da bi bili veseli razpršenosti in čim več samoiniciative, samooskrbe ter individualnega.Se strinjam, skrb za okolje je potrebna in prav je, da se ugotovi, ...prikaži več da nekdo v odmaknjenem okolju ne odlaga svojih odplak v naravo. Če pa za to obstaja razumna rešitev (individualne čistilne ali nepretočne greznice) pa ne vidim razloga, zakaj se to ne bi pustilo.Še en dokaz, kakšni psihopati vodijo državo že vsaj 15 let.

  • Lavdan 12:20 19.julij 2016.

    Sami lobiji. Ker vedo da čistilna naprava ne očisti vode tako kot reklamirajo, se moraš priklopiti na javno kanalizacijo. Naslednji lobi preprečuje priklop, če ga ne izvede pooblaščeni izvajalec ki na ta račun debeko odirajo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.