Slovenija
21 ogledov

Vlačič zaradi zapore pisal avstrijski ministrici

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • d 07:11 29.julij 2011.

    albert: ti si en navaden bedak

  • d 07:11 29.julij 2011.

    Zakaj jih sploh karkoli prosimo ? Tem nacističnim avstrijcem je treba zapret mejne prehode, pa naj potem razmišljajo kaj so narobe naredili. Na meje pa postaviti table, ki bi dopustnikom iz Avstrije razložile, da je za to kriva njihova vlada. ...prikaži več Ne razumem teh naših ritolizniških politikov ... udart po mizi in jim jasno povedat, da so prestopili mejo okusnega.

  • Tovornjakar 23:34 28.julij 2011.

    Popolnoma prav imate mi naj izpuhtimo s cest vam bodo pa postreščki prinesli od toaletnega papirja do kruheca. Pa brez zamere res smo malo večji pa se nas opazi smo pa nujno zlo s katerim boste morali živet pa srečno vožnjo

  • albert 08:15 29.julij 2011.

    @dKaj si jaz mislim o tebi bom raje zamolčal in se ne bom spuščal na tvoj nivo! Da bom pa brez toaletnega papirja ali kruheca zato ker naj bi bil mejni prehod zaprt med 22 in 15 uro se ...prikaži več mi pa zdi za lase privlečena.Sicer se ne spoznam na vaše delo zato ne razumem zakaj so vam ravno te ure tako pomembne! Tebi d pa lep dan in čim manj bedakov okoli tebe!!

  • albert 19:45 28.julij 2011.

    Tale Klobasa je pa zgleda glavni na vasi samo prdne in že sta roker in svetovalec tujim vladam na nogah! g.KLOBASA MORATE VEDETI,DA CESTE NISO NAREJENE SAMO ZA VAŠE KAMIONE AMPAK TUDI ZA DRUGE UDELEŽENCE V PROMETU.Ali lahko en dan ...prikaži več v tednu vozimo po cestah ne da bi se srečevali z vašimi kamioni? Lahko ste glavni na vasi v mestu pa ne morete biti!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.