Slovenija
5196 ogledov

Vlada bi spet uvedla to obveznost, bo izglasovan veto?

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar NickMason
    NickMason 07:16 02.marec 2023.

    Eni uvedejo nekaj ,si žepe nafilajo,drugi ukinejo si žepe nafilajo,itak vse davkoplačevalci plačamo in tako v nedogled.

  • Avatar Leon
    Leon 07:22 02.marec 2023.

    Vsakemu kupcu na njegovo željo je potrebno izdati račun ! Sicer pa je ukinjanje računov maslo Janeza Simiča . On je mentor doktorja davčnih prevar .

    • matermila 08:03 02.marec 2023.

      Kar si zapisal v prvi povedi, je bilo tudi, ko so ukinili obvezno tiskanje računov.

    • lojs 08:36 02.marec 2023.

      janezov simić? vse kar je povezano z janezom, je treba spremenit pa naj stane kar hoče

  • jakec1575 07:28 02.marec 2023.

    Stevilo racunov se je biszvenozmanjsalo ob ukinitvi. Slovenc martin krpan. Misli, da nateguje avstrijsko drzavo, ne sebe. Balkanski narod si kaj vec od tiskanih ravunov niti ne zasluzi. Mi smo kontrabantarji. Vse za svoj zep. Ddugi pa naj davke placujejo ...prikaži več in drzijo gor socialno drzavo. Zaheban narod

  • rd2dmk2 09:27 02.marec 2023.

    pa kaj vam je . ? obog kako se vam krati jo svoboščine, ker morate vzet en listek. a ste spregledali da se je v samo enem letu zmanjšalo poslovanje dolčenih poslovnih subjetvo za dvomestno število ? halo ! vas ...prikaži večas nič ne skrbi kako tile podjetniki sploh preživijo ko jim je tako promet upadel ?! meni gre na jetra ko mi trgovec pomoli pod nos 2m papirja s ducatom reklam . jest hočem račun in pika. ampak ratam pa penast, ko pa moram vsakega gostinca opomnit za račun. zakaj ?

    • rd2dmk2 09:28 02.marec 2023.

      no zakaj. ker brez računa kako naj mu dokažem da je kava 2 eura po ceniku in ne 3 eure kot on hoče od mene.

    • lojs 09:46 02.marec 2023.

      kateri pa so tisti "določeni poslovni subjekti"? ... u redu listek vzameš, da preveriš cene in to je tvoja pravica, nikakor pa ne more biti dolžnost ... in zakaj bi moral ta kurčev listek še sabo nosit, potem ko si ...prikaži več preveril cene in do kam ga nosit? aja do prvega inšpektorja, ki te kr čaka pred vrati ... halo!

  • matermila 08:02 02.marec 2023.

    Rdeči pač brez enormne birokracije ne znajo živet. Zakaj bi že moral jaz plačati kazen če računa ne vzamem? Drugo vprašanje pa je,ali bo inšpektor na vratih trgovine imel v spremstvu policaja? Če ne, ga mirno pošljem tja od koder ...prikaži več se je privlekel. Simič jim je lepo povedal,da lahko prav vsakega, ki bi moral pisati račune, kontrolirajo preko računalniškega sistema. Ampak ne, to je že preveč za nesposobnjakoviče. V dobi računalnikov in interneta, oni hočejo vse na papirju, da ga lahko fino zlagajo

  • Luksi 08:26 02.marec 2023.

    Na žalost so se svobodnjaki do zdaj izkazali še slabše, kot fašisti. Vsak dan sprejemajo nova pravila, s katerimi se spravljajona ljudstvo. Fašist nas je zapiral v hiše, levaki nam bodo pa vse pobrali...

  • lojs 08:40 02.marec 2023.

    nova "svobodna" oblast je šla tako daleč, da je spremenila tudi učbenike geografije ... po novem je zemlja ploskev in ne več krogla, kot je to trdila janezova vlada ... nič več ne bo tako, kot je bilo! vse je treba spremenit!

  • lojs 08:35 02.marec 2023.

    ukvarjat se s tem je neskončna potrata časa in dnarja ... jasno je, da so vse registrirane dejavnosti povezane s fursom ... če boste pa pri nekem kmetu kupili jajca brez računa, vas pa lahko potolažim, da bo on ddv ...prikaži več plačal že pri plačilu prve položnice ... davčni prihodki se pa "slučajno" lahko zmanjšajo tudi zaradi manjše prodaje oz. prometa ... a tega pa niso analiziral? čudno? glupi so ko točak!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.