Slovenija
40690 ogledov

Vlada jutri o sproščanju. To bo predlagala zdravstvena stroka

Komentarjev 31
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar ovca
    ovca 19:09 11.december 2020.

    Kako predvidljivo. Puklasti blekne, kvazistroka potrdi. 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

    • Avatar ovca
      ovca 19:11 11.december 2020.

      Se to sem pozabila napisati. Hvala puklastemu in kvazistroki,ker imate rajo za tako omejeno!

    • migi 19:42 11.december 2020.

      Shozofrenik,da mu ni para!!!Kam nas bo spravil?Maršal Twito....ma kakšen maršal...kaplar(desetar)...da pa ima zdravstveno "nego" doma, je pa še toliko bolj "sumljivo"......da ga cela okolica njegovega domovanja ne mara je pa druga zgodba!!!!!

    • alibaba40 21:45 11.december 2020.

      in kaj vaju zgubi, ki sta dejansko shizofrenika in plačana anarhistična levičarska terorista zanimajo meje. že pol leta cele dneve pišeta naročene politične pamflete. in kam bi vidva? iz kleti z drvami v stanovanje? ali na orgije? pritlehna omejena smrada ...prikaži več brez lastne hrbtenice, ki zaradi lastne skromne samopodobe jemljeta močne antidrepesive, verjetno brezplačno na recept in širita negativno energijo

    • migi 22:01 11.december 2020.

      alibaba40....tvoji prejšnji in trenutni komentar kaže,da se ne znajdeš v današnjem času,...sem mislil,da se mi smiliš....ne...ampak te pomilujem....kot so rekli včasih: če rit nori, glava boli!!!!!!!!

    • alibaba40 08:46 12.december 2020.

      bebček na kvadrat

  • Eddie 21:26 11.december 2020.

    Kaj je recimo smisel, da lahko ali moram iti vsak dan v službo, kjer delam z 20, 50 ali 200 ljudmi za katere se mi niti sanja ne, kaj so delali prejšnje dni in kje vse so bili, oz. s ...prikaži več kom vse so se družili... Ljudje, za katere mi je vseeno kako živijo privatno življenje... ne morem pa iti k svojim staršem v drugo regijo, za katere vem, da se zaradi vse te panike zadržujejo doma.

    • Gandolf 21:33 11.december 2020.

      Ravno zaradi takih primerov narod ne verjame v uspeh ukrepov.

    • Eddie 21:42 11.december 2020.

      Se strinjam... in prav je tako. Ukrepi morajo imeti smisel... logiko. Naši ukrepi jih nimajo... pustimo ob strani, da jih imamo že 6 tednov, stanje pa je še vedno v K... Bo kdo odgovarjal, ker je zaprl ljudi v domove ...prikaži več in jim krati osnovne človekove pravice zaradi ukrepov, ki ne prinesejo nič? Ne verjamem.

    • Ivo 23:13 11.december 2020.

      Smisel je, da se jim v trenutku ne zorganizirajo vsi frizerji, trgovci, gostinci in še 100.000 ostalih nekdanjih delavcev, ki so zaradi njih med prazniki doma brez prebite pare, nekateri celo brez dela oziroma služb in jih po hitrem postopku ...prikaži več ne odnesejo iz parlamenta! To je smisel prepovedi!

    • Avatar vec
      vec 01:22 12.december 2020.

      IVO smisel si izgubil, ker VSAK dan v SLO pride vsaj 300 ljudi iz EX yuge, večina ostane tukaj nekaj dni, pač ko odda vlogo za socijalko, naker se premakne v Avstrijo kod rođaka, kjer enako ODDA VLOGO, ko tam ...prikaži večm dobi potrjeno ker so bolj hitri, se spet vrne nazaj v SLO in počaka da še tukaj dobi potrjeno, nakar večinoma odidejo domov, se pa tisti ki so zaprosili za stanovanje, zadržijo dlje časa. Govorim za primer, ko ljudje iz ene hiše PONIKNEJO za 14 dni mesečno, so, ali doma v bih ali avstriji

    • Ivo 14:18 12.december 2020.

      No no, daj poskusi, pa potem govori, ok? Če bi bilo tako, se grem takoj prijavit po celi EU za "socialko" takoj zdaj. V vsaki državi nekaj 100 eu... Bluzenje brez osnove...

    • Avatar vec
      vec 11:41 13.december 2020.

      @IVO govorim ti podatke ki sem jih dobil od enega takih oz. njegovega rođota ki ima SLO državljanstvo in jim daje v najem dve sobi ko so tukaj in seveda prijavljeni so pri njemu.

  • Treven Andrej アンドレイ 20:59 11.december 2020.

    moja predikcija: drugi teden bo še vse zaprto. Teden pred božičem bodo odprli trgovine , verjetno vse, da "zadstijo" stroki bodo gostilne zaprte. Lahko se bodo izvajala verska bogoslužja, predvidevam z "nasvetom" naj dobo zunaj. Po božiču bodo "odkrili" povečane ...prikaži več okužbe in bodo zaprli podjetja do novega leta. Državo bo seveda pomagala. Tako bodo ljudje dobili dopust , firme pa denar za to. PO novem letu pa zopet nazaj na verjetno strožji "lockdown" z policijsko uro tudi čez dan.... no da vidimo..

    • Ivo 23:14 11.december 2020.

      Ne bodo odprli trgovin, ker so nekateri trgovci že sporočili, da določenih artiklov letos ne bo na zalogi, pa naj bi bili, če bi nameravali trgovine odpreti (napisal sem pa tako, kot je Hojs razložil sodbo US :))

  • Gandolf 21:39 11.december 2020.

    Ne da bo šlo.Je že šlo ! Denar ki ga bomo dobili od EU bo potrebno 50% vrniti.

  • Avatar vec
    vec 00:50 12.december 2020.

    Će bodo vse odprli, je prav da vsakemu dajo v podpis, da če ZBOLI bo zadevo odležal DOMA ipd. al pa na klopci, samo ti ki se držijo ukrepov gredo lahko v bolnišnice, potem pa se prekužujte kolikor se hočete, ...prikaži več jest imam za 3 mesece vsega doma, mi ni treba nikamor, račune plačujem preko spleta, nekaj sem že odjavil, recimo članarino za strelski klub bo opustil, ker ne mislm plačevat če ne morem streljat v tarčo, ipd. Skratka prilagajamo se

  • Eddie 21:20 11.december 2020.

    "Zadnje navedbe Gospodarske zbornice so, da je okužb na delovnem okolju 4 odstotke, Trgovinske zbornice v tistih dejavnostih, ki delujejo, pa 1,4 odstotka," Se pravi so v gospodarstvu okužene 4 od 100 oseb. Ali je to bistveno več, kot je ...prikaži več bolniških zaradi gripe v sezoni? Ali je zaradi 4% potrebno zapreti "nenujne" dejavnosti in spraviti podjetnike na kant? Koliko od teh 4% jih je umrlo? Koliko je ta delež v primerjavi s kupnim številom delovno aktivnih ljudi, ki trpijo že 3/4 leta zaradi tega...

    • Ivo 23:16 11.december 2020.

      Zadeva je takšna, da je večina okužb posledica množničnega druženja po večjih obratih, tovarnah, saj ljudje pogrešajo druženje in se na delovnem mestu družijo intenzivneje v času pavze, malice ipd. Mali obrtniki in podjetniki vedo kaj jih čaka, če zbolijo ...prikaži več in pri njih ni heca z zaščitnimi ukrepi. Zakaj jih držijo zaprte, pa sklepajte sami...

  • Eddie 21:15 11.december 2020.

    "Zadnje navedbe Gospodarske zbornice so, da je okužb na delovnem okolju 4 odstotke, Trgovinske zbornice v tistih dejavnostih, ki delujejo, pa 1,4 odstotka," Kako zdaj? Ali ni bil še nekaj dni nazaj nekdo "pri koritu" "pameten" kako je okuženih 50% ...prikaži več% delovno aktivnih ljudi?

    • Eddie 21:23 11.december 2020.

      Da ne omenjam tega, da so hitri testi en velik nateg, kar so dokazali tudi v Avstrijskem parlamentu. pa še bi lahko naštevali...

    • Eddie 21:31 11.december 2020.

      Če samo dodam... https://www.zurnal24.si/zdravje/strokovnjaki-opozarjajo-vidimo-le-vrh-ledene-gore-358280 Se pravi je dnevna okuženost pri približno 30% samo vrh ledene gore? Vsak ki ima vsaj malo v glavi ve, kako deluje koncept ledenih gora... kar direktno izpodbija moje prvotno sporočilo, ki pa je bistveno bolj ...prikaži večlj v stiku z realnostjo, kot razne ugotovitve o 50% okuženosti med delovno aktivnimi ljudmi.

    • Gandolf 21:36 11.december 2020.

      Kdorkoli daje kake % v javnost laže in prireja številke.

    • Eddie 21:38 11.december 2020.

      Statistika prenese marsikaj... če si pa imel v mislih mene ti pa lahko povem, da sem samo prepisal, kar so mediji objavili na podlagi njihovih "raziskav" :)

  • abraham5 20:13 11.december 2020.

    spet bo šlo vse v še večje franže..pol bo pa jok in stok

    • Ivo 23:17 11.december 2020.

      Še vedno je bilo sranje PO vladavini določenih osebkov... Preveč zafurajo, da bi se dalo hitro popraviti...

    • abraham5 10:32 12.december 2020.

      ma niso osebki tle pomembni ampak covid 19 ..pa če bi bila katera koli vlada kaj bi pol komentiral

    • Ivo 14:21 12.december 2020.

      Če ne bi bila ta vlada, bi bili vsi lepo doma in ne bi bilo nikakršnih trenj med ljudmi. Sedaj pa bi cerkve rade maše imele, frizerji in kozmetičarke ter še kup drugih malih podjetnikov naj pa doma sedi brez ...prikaži več prebite pare?!? Joj kako upam, da pozaprejo celo vlado, ko se to konča...

    • abraham5 15:07 12.december 2020.

      a si prepričan da bi bilo potem drugače če bi bila tvoja vlada

    • Ivo 17:08 12.december 2020.

      Kakšna "moja" vlada. Moja vlada je vsaka pravična in poštena, sploh ne nujno leva ali sredinska. Pred temi odloki trenutna sploh ni bila slaba, nato pa se ji je "utrgalo"...

    • abraham5 17:35 12.december 2020.

      nisem še videl pravične in poštene vlade živiš v iluziji je samo manj slaba in slaba..do sedaj smo meli slabe vlade ,zdajšnja je pa manj slaba glede na situacijo ..bi se bal da bi bila na oblasti prejšnja vlada pa zdajšnje stanje

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.