Slovenija
12308 ogledov

Vlada Marjana Šarca ugaša 65 delovnih teles

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 18:06 27.december 2018.

    Vse pohvale Šarcu ob upanju seveda, da jih ne bo kmalu prišlo še več nazaj, ampak ne verjamem. Zankrat, kar so mnogi ugotovili, je Šarec nepričakovano pozitivno presenečenje.

    • alfagirl 20:30 27.december 2018.

      Saj ne bo nobenega odpustil, opravljali bodo pač drugo delo.

  • jakec1575 16:06 27.december 2018.

    Tudi ce ukinejo ostalih 255 teles, ne bo vecje skode. Koordinacijo medresorskega usklajevanja je itak osnovna naloga prestevilnih zaposlenih in je zapisano v njihovih osnovnih nalogah zaposlitve. zaradi mene lahko delajo skype ali konferencno znotraj rednih ur. ucinek bo enak. ...prikaži več poglejte samo bivso solsko ministrico kako je vlekla pare... Pa se marsikdo drug. Če jim uspe ukiniti nekaj takih reci in zaposlijo ljudi v JU tam kjer jih res rabijo.

  • Skipi 15:24 27.december 2018.

    Kakšna pa je produktivnost teh delovnih teles? v procentih približno taka kot današnja temperatura zunaj.

    • Spark 19:32 27.december 2018.

      [ Kakšna pa je produktivnost teh delovnih teles? ] Podobna preiskovalnim komisijam v parlamentu. N žalost pa je delovnih teles še vedno v podobnem številu kot občin.

  • Avatar olor
    olor 22:47 27.december 2018.

    tudi razne agencije ki so same sebi namen, bi bilo potrebno ukiniti.

  • david87 09:15 28.december 2018.

    Nisem 100% kaj to v bistvu pomeni, ampak treba bi bilo odstranit kup ljudi v javni upravi ki tam ne delajo nič, nimajo odgovornosti, plačo pa ogromno in status nedotakljivi.

  • Avatar Janelinna
    Janelinna 23:29 27.december 2018.

    Želite najti žensko za eno noč? Pridite ==> www.3xDate.top

  • Avatar vec
    vec 15:47 27.december 2018.

    in bo ustanovila 78 novih teles, ki bodo cuzali plačo še naslejednje dve dekade :)

    • mph 18:05 27.december 2018.

      Edina rešitev je JJ, kaj ne? Brez njega ni orgazmov. :-)

    • Avatar vec
      vec 22:38 27.december 2018.

      MOH klošar nehi sračkat, kdo ti je naročil da orgazmiraš na JJ. JEst z janšo nimam NIČ, razen da bi moral odstopit kot predsednik stranke, kar je pa njegova izbira. Kje si me pa ti najdu pa ne vem,

    • Avatar vec
      vec 22:43 27.december 2018.

      IN JA SEM POZABU POVEDAT, MI desni vas bomo zbili dol z oblasti, nakar bomo MOGOČE povabili JJ V KOALICIJO, ampak da si boš zapomnil DESNI ne janša bodo vas sneli dol. MOGOČE ne letos, drugo leto, leto kasneje, A ...prikaži veče, A ENKRAT BODO, in takrat se boš spomnil mojih besed, zagotovo.

    • Ivo 00:39 28.december 2018.

      Vi "desni" brez zgoraj omenjenega lahko res samo orgazmirate al kako si že napisal... Bi še kaj bilo iz vas drugače, ampak dokler imate take predstavnike, ne hvala.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.