Slovenija
56 ogledov

"Vlada naj izračuna"

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rogg 16:22 02.januar 2014.

    Če bi parlament manj delal, bi tudi škode manj napravil.

  • maresem 16:16 02.januar 2014.

    Ja, jaz mislim, če bi ukinili vse dela proste praznike, smo v enem letu prehiteli Švico, Švedsko... in smo zgled celemu svetu. Le kaj še čakate vrli veleumi iz vlade in parlamenta - beri IDIOTI.

  • ac-dc 16:36 02.januar 2014.

    Vzeli so drugi januar. OK, prav.Oni sami pa gredo za 14 dni na izreden dopust-počitnice, ker bi bili za praznike radi s svojimi družinami. Kako bolano.Kdo je zdaj tu nor?

  • zic 17:19 02.januar 2014.

    priznajte napako in vrnite državljanom ta frej dan. Kot vzrok so navedli, da ga ukinjajo zato, ker ostali evropejci že delajo 2., niso pa istočasno povedali, da ti evropejci imajo tako ali tako več praznikov kot mi. Banda, vrnite nam ta dan!!!

  • dragec 20:01 02.januar 2014.

    Vse poslance nagnati 2. JAN v parlament

  • ennanova 08:37 03.januar 2014.

    Srečno v temno prihodnostPolitiki, ki ne prinašajo dobrih novic, pa čeprav so pravljične, težko zmagajo na volitvah. Od nekdaj je tako. Imajo celo srečo: v antičnem svetu so sla s slabimi novicami nemudoma pospremili na oni svet. Politiki torej ...prikaži več verjamejo, da morajo ljudstvu govoriti, kar bi rado slišalo, zato se vedejo skladno s prepričanjem: prihodnost bo vsekakor svetla, samo sledite nam. Tvegam torej, …http://za-misli.si/kolumne/dusan-rutar/1378-srecno-v-temno-prihodnost

  • ficrazom 16:27 02.januar 2014.

    Navadni ljudje želimo 2. januar nazaj! A na koga naj se obrnemo, da bi to dosegli? Ne me jebat, da ne moremo tudi pri najbolj očitnih stvareh stopiti skupaj in nečesa doseči!!! Mater no!

  • Pepi 19:32 02.januar 2014.

    manjša napaka; 2januar naj se vrne kot dela prost dan

  • Pepi 19:31 02.januar 2014.

    Se strinjam,da se vrne 1.januar nazaj,kot dela prost dan,kajti ne vrjamem ,da je bil tudi en posranec(se opravičujem,neki mi nagaja tipkovnica) na svojem delovnem mestu v LJUBLJANi V PARLAMENTU,ali kjer koli že nič ne delajo,baje jih je glasovalo 49 ,da ...prikaži več se 2 januar ukine,kot dela prost dan,danes sem bila tako v mestu kot v BTC-ju,pa mislim,da je več škode kot koristi-elaktrika,gretje,ma vse se dela zastoj,tud v šolah sem poslušala po radiu,so gledali filme,če že hočejo,naj ukinejo 15.avgust,takrat je tako ali tako skoraj vse na dopustu in ne bo nobene škode,koristi pa tud ne ,tako kot zdaj ne

  • korisnik_10911 16:25 02.januar 2014.

    Pred enim letom je neznano kam izginil 2.januar. Poštenega najditelja naprošamo k vrnitvi. Nagrada: večna hvaležnost.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.