Slovenija
23098 ogledov

Dobre novice za javne uslužbence

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • LetherHossen 15:04 27.maj 2021.

    Gre za kupovanje volilcev. To bo draga zadeva ...

    • eminenca 15:16 27.maj 2021.

      lova do krova, keš bo zrihtala eu, pa kaj če smo zapufan samo za 40milijard, ... drobiž, 20.000€ na slovenčka, za tak dnar še bmw-ja ne dobiš ... slovenčki so najbogatejši narod, če še ne veš ... res pa je ...prikaži več , da so do takrat ko jih upniki zarubijo, potem v jok in na drevo ... uboge sirote od slovenčkov

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 16:45 27.maj 2021.

    Tole pa ne gre v pravo smer! Tisti, ki naj bi polnili državno malho propadajo ali pa hirajo, JU pa kasira v časih, ko to res ni potrebno. Ko jih potrebuješ jih pa ni, delajo od doma. A res, kaj ...prikaži več že? Ena šalterska uradnica lahko dela od doma? So mi rekli da ja, in da je ni stvari, ki se jo ne bi dalo urediti na daljavo. Moje izkušnje pravijo drugače. In potem za tako delo dobivajo dodatke za delo od doma, nove računalnike, telefone,. Ma naj gre vse hudiču v rit. Klinc pa taka država.

  • eminenca 14:59 27.maj 2021.

    ja, ja ... bravo, od kod jemljete, od kod? aja, visoki davki, ja ... nekatere panoge privat sektorja totalno propadle, javni uslužbencem, ki jih je vsaj 1/3 preveč, pa kar delite, razne dodatke sploh takim , ki so lahko cel ...prikaži več dan zaklenjeni v svojih razkošnih kancelarijah ... fascinantno in res enkratno, čeprav ne vem do kod se lahko država še zadolžuje ... če ta slovenistan spada v eu, sem jest papež

  • Avatar drecos
    drecos 20:16 27.maj 2021.

    za lenuhe je vse prevec, se znizat bi jim blo potreba za sminkanje in igranje igric

  • eminenca 20:06 27.maj 2021.

    vse ob pravem času, en dam pred shodom je treba deliti bombončke, pa piškotke, pa tortice ... ja, tako se dela, pa naj stane kar hoče

  • rd2dmk2 17:57 27.maj 2021.

    no kaj se sedaj jezite ? JU je kakih 100k duš, pa še mal žlahte, volilnih upravičencev pa krepko čez miljon. in ko bodo volitve, ja dragi moji, potem pa ne govort, saj je brez veze, pa se mi ne ...prikaži večne da, pa je bla lepa nedelja pa je blo treba v šoping, aja sedej se ne da v šoping v nedeljo. tako da na naslednjih volitvah vsi mene volt, vam garantiram, da bo po volitvah drgač, še posebej če jest zmagam..

    • eminenca 20:04 27.maj 2021.

      malo si poglej prave podatke, kolk je v JU zaposlenih, potem so tukaj še upokojenci , pa ta južni ... in potem smo kmalu na številki milijon ... sicer pa volitve v komunizmu itak nič ne spremenijo, pri nas še ...prikaži več dolgo ne bo demokracije, lahko bi že bla po 30 tih letih, pa ni interesa

    • rd2dmk2 09:30 28.maj 2021.

      a nisem ti dal predlog, volte mene, bo sigurn sprememba. če druzga ne, bom jest namest enga, ki jo že predlgo, dobival mastno plačo. ergo, ustanovimo stranko, še nikoli izvoljenih, pa na volitve in brcnemo ven une stare bajte. kakšen ...prikaži več dober zakon bomo tud lahk sprejel, to da pa že dons jamraš in kapituliraš, pa pomen samo to, da si ti kriv da bo tko še naprej 30 let.

    • eminenca 15:24 28.maj 2021.

      ti lahko ustanoviš stranko, ampak kaj dle od tega ne boš prilezu ... ne vem kaj ti ni jasno, res ne vem ... ne da se mi tipkat za tebe

  • kapibara1 12:50 28.maj 2021.

    Za nas "Lppepejevce" je to obračunavanje prevoza slabše.. ! Raje naj enostavno ukinejo nadomestilo za prevoz, kdo ti bo pa še plačal, da prideš do njega, da ti da še plačo..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.