Slovenija
18 ogledov

"Vlada pljuva v lastno skledo"

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • miho 17:50 26.junij 2013.

    Če se upokojencem ne sme jemati, ker so plačevali v pokojninski sklad, naj to velja tudi za brezposelne - ko so bili zaposleni, so plačevali prispevke za primer brezposelnosti!

  • franke 17:00 26.junij 2013.

    TO JE KRAJA DA ZNIŽUJEJO NEZAPOSLENIM.

  • spenjac 17:15 26.junij 2013.

    upokojenci imajo desus in vzajemno, brezposelni sindikate... kdo pa se bori za pravice zaposlenih, torej tistih, ki največ prinesemo v državno blagajno? a ne bi morali imeti tudi mi kaj besede pri tem? zakaj pa se znižujejo porodniška nadomestila, če ...prikaži več se populacija stara - s takšnim ravnanjem bo otrok še manj.kar pa je najbolj bolano: ta članek komentirava dva, članek o svinganju na neki zahojeni plaži pa komentira 50 ljudi in se zgraža. prioritete, ni kaj:)

  • ennanova 18:32 26.junij 2013.

    Praznina duha ali življenje v bolni civilizacijiReligija nima s tem nobene resne zveze, ker je dogmatična, in ne prenese neodvisnega razmišljanja. In ker je kapitalizem zgolj oblika religije, je neodvisnega razmišljanja na tem svetu zelo malo.http://za-misli.si/teorija/besede/1057-praznina-duha-ali-zivljenje-v-bolni-civilizaciji

  • kreten 19:18 26.junij 2013.

    Ma porkamadona,vsi ste leta91 leteli na plebiscit za osamosvojitev slovenije,a takrat smo rekli travo bomo zrli ce bo treba,zdaj jo pa zremo in zrli jo bomo se 30 let, a ne vidite da nas vsi jebejo v mozak,mi smo pa ...prikaži več tiho ko lulcki,ma otrgal se mi bo

  • vest 19:43 26.junij 2013.

    Zakaj pa je potrebno razbremeniti - zmanjšati davke za začasno in občasno delo upokojencev. Verjetno bi se za taka dela potegovali tudi brezposelni. Poskrbite za primerno obdavčitev (primerjalno) vseh dohodkov in tega ne spreminjajte vsakega pol leta. Zmanjšajte pa razne ...prikaži več direktorate, ki so rasli kot gobe po dežju od 91 dalje.Veliko se bo lahko privarčevalo.

  • Kranjica 21:54 26.junij 2013.

    Dragi sindikalisti, hoteli ste to vladoDragi sindikalisti, kaj sploh hoćete? Uspešno ste pomagali rušiti vlado JJ, sedaj pa ste dobili, kar ste hoteli!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.