Slovenija
17603 ogledov

Vlada pripravlja drugi protikoronski sveženj. To prinaša.

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izRODEk 21:25 03.april 2020.

    Vse, kar bo vlada "dala", bo potrebno vrniti - zaslužiti. Kar je dano ljudem, bodo vrnili ljudje. Kar bodo dobila podjetja (po možnosti tista, ki imajo na računih milijone in bi pandemijo preživela z lastnimi sredstvi brez težav), boste prav ...prikaži večv tako plačali ljudje. In lastniki teh podjetji, ki so se do njih prikomolčili z lažnim lastninjenjem družbenega, potem spet ne bodo hoteli slišati za solidarnost - kar je moje, je moje, kar je vaše, je vaše. Smrt janšizmu .-svobodo narodu!

  • wolf.ata 21:49 03.april 2020.

    narejeno kar veliko v kratkem času,dobili vsaj nekaj,res pa je,da se bo nekaj vrnilo skozi davke,dohodnino itd.,vse pa ne more biti zastonj,nekateri imajo zastonj stanovanje, mesečno dobijo socialne več kot jaz pokojnine,pa gor na soc. visijo na naših plečih po ...prikaži večo 30 in več let,levi pa od nas kradejo od leta 45 naprej,me ne moti desna vlada,moti pa tiste,kateri bodo ob privilegije,sevanja enim škoduje ali pa korona virus...

  • wolf.ata 23:24 03.april 2020.

    še čakam,da ukinejo Rtv naročnino,znižajo vse pokojnine nad 1500€,(razne Mak....,Kuča...itd.) potem pa jih kar volim desne stranke na naslednjih volitvah.....

  • Ivo 19:19 03.april 2020.

    Samozaposlena mati samohranilka, ki je bila lani na porodniškem dopustu mora vrniti celotno pomoč, če jo bo dobila. Temu se reče učinkoviti ukrepi. Seveda jim ne moremo zaupati z vojsko in policijo, če take nebuloze sprejemajo...

  • srecko53 19:36 03.april 2020.

    vlada končno priznala da emigrantske krize ni, in da ni izrednih razmer na južni meji ki bi jo policija morala varovati za vso evropo zato smo tudi dobili več policistov plačanih s strani evrope.. torej če umikajo policijo emigrantov ni ...prikaži več in so nas zavajali s spremembo 37 a člena.. logika preprosta

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 22:06 03.april 2020.

      Tako trdijo levičarji sedaj bodo verjetno Mesec Židan in Šarec poskrbeli za migrante!!

    • maresem 09:45 04.april 2020.

      Teslo napihnjeno a boš spet ponavljal včerajšnje nebuloze. Spomni se nekaj novega. Tvoje kikirikanje znamo že na pamet.

    • srecko53 11:06 04.april 2020.

      nemčija me podpira,,, njihov predlog za ghospodarstvo je identičen mojemu,,, vse nad 60 let rizične in okužene v karanteno,,, vsi ostali pa na delo in v šole.. to pišem že tri dni...

    • srecko53 11:07 04.april 2020.

      no marsem zdaj pa v jok na drevo pol pa delat... jaz ne rabim sem rizična skupina pa še starejši od 60

    • maresem 13:58 04.april 2020.

      :-)))) Nemčija te podpira? Pa crkneš od smeha. Postajaš mi zabaven, da nisi Serpentinšek v preobleki :-)))))

  • srecko53 19:37 03.april 2020.

    janša prijateljček stari iz pohoda avnoj daj nehaj si izmišljati ukrepe saj vsi ki te poznamo vemo da imaš bujno domišljijo, daj se 62 let star starostnik v karanteno kamor spadaš skupaj z mano,,, utrujen sem že od komentiranja tvojih neumnosti

    • maresem 09:43 04.april 2020.

      Pa kje si bil ti včeraj, pametnjakovič rdeči. Pojavil si se, kot Kacin, čez noč in zdaj najbolj pameten in plodovit. A so ti šele včeraj priklopili internet?

    • srecko53 11:09 04.april 2020.

      no končno negdo ki me je razkrinkal,,, jelko sem,, pač ne prenesem da se moram na tiskovnih lagati in prenašati neumnosti slovenskemu narodu, pa se skušamm na ta način odkupiti,,, ampak ti zgleda pa si obseden z mano.. to je ...prikaži več bolano ti rečem idi se zdravit

    • maresem 13:57 04.april 2020.

      Si že slišal za klistir? Na zdravje, potem pa malo oladi.

  • sam50 07:49 04.april 2020.

    A bo Grims ostal brez dela,sedaj ,ko je migrantska kriza,ki nas je z njegovim vsakodnevnim jamramjem od prvega mraka pa do zore spravila v hiše,praktično,bili smo že v neki samoizolaciji,sedaj pa njegov firer čez noč pljune v njegova usta in ...prikaži več sprosti migrantom prosto pot v našo okuženo domovino....

  • ilija 21:45 03.april 2020.

    Saj se sami kar zapletajo v svojih zakonih iz uro v uro spreminjajo upam da bo hitro konec tega izrednega stanja potem pa takoj na ulico zamenjat to golazen nesposobnežev.

    • maresem 09:46 04.april 2020.

      Upam, da te korona prej pobere.

    • ilija 22:20 04.april 2020.

      Hehe upa da bo tebe pa tvojega Hitlerja prej

    • ilija 22:25 04.april 2020.

      Ta vlada toliko škode naredi kot je v prvem mandatu da je potem potrebno 15 let da se normalizirajo stvari.

  • fasader56 09:35 04.april 2020.

    V zadnjem času se najbolj splača biti klošar (nezaposlen). Samo bedaki delamo in plačujemo dajatve...........

  • Albatroz 09:46 04.april 2020.

    Glavno da so bilo prvo penzionisti tisti ki so dobili. In kaj je tisto ki jih opravičuje do dodatka? Doma so kot prej,vjutro vse razvzamejo kot prej, in delat ne hodijo kot prej. Kaj je pri njih drugače.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.