Slovenija
51377 ogledov

Vlada še enkrat spremenila odlok glede nakupovanja

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • leonardo 08:26 04.april 2020.

    No spet so ga v kamen. Če bi podaljšali dve uri dopoldne, bi vsak lahko nakupil vse. Zadnja ura v trgovinah je katastrofa. Ničesar več ni ( sic er zakaj pa bi za starejše filali na večer police). Naj bodo ...prikaži več doma in seveda, sedaj je dovolj regrata in trave.Olje je pa itak škodljivo. Sol dviga pritisk, živlenje pa je v teh časih itak kislo.

    • trebor 10:40 04.april 2020.

      Tudi jaz menim, da bi bilo bolje za eno uro podaljšati dopoldansko nakupovanje.

  • Ico Vutkovič 19:56 03.april 2020.

    Malo čudno se počutim...kot a nisem normalni državljan....kreteni

  • Avatar praufo
    praufo 19:22 03.april 2020.

    kaj to pomeni, za vse ostale se zapre že ob petih popoldne ? očitno

  • maresem 09:38 04.april 2020.

    To kar s temi ukrepi počnete za penzioniste je preprosto bedarija prve vrste. Že itak so stigmatizirani, vi ste jih pa še bolj. Trgovina mora biti dostopna za VSE enako. Pika.

    • mph 11:46 04.april 2020.

      No, se zgodi redko, ampak se lahko strinjam tokrat s tabo. :-) Sama zmeda je nastala s tem.

    • maresem 13:56 04.april 2020.

      @mph, važno da se, to je bistvo. Ne vem zakaj se ne bi?!

    • goldy_z 15:07 04.april 2020.

      Za ogromno upokojencev po nakupih sedaj hodimo otroci.Mislim,da nikakor ni prav,da je za rizične skupine rezerviran čas nakupov vsak dan.Če bi bilo to 3 krat v tednu bi bilo povsem dovolj. Sedaj pa se dogaja,da upokojenci zjutraj nabavljajo za celo ...prikaži več družino,saj po deseti uri zmanjka že večina stvari,ki so tisti dan v akciji.

  • kapibara1 10:01 04.april 2020.

    Za tole dajem pa vladi en Velik - . pa ji ga drgače ne! Boge trgovke, bodo izmuče, zadnjo uro, še hordo upokojencev trpele, se bodo s cekarji med polica zakajlali, jih do sedmih vun ne sparvjo..

  • srecko53 19:33 03.april 2020.

    pa janša nehaj stalno nove ukrepe in popravljanje že sprejetih, prijatelj ivaček s pohoda avnoj saj vem da imaš bujno domišljijo samo jaz sem že utrujen od komentiranja tvojih neumnosti, dajk se starostnik tako kot sem jaz v karanteno in ...prikaži več nehaj mučiti ljudstvo,, noriški kralj ne boš nikoli urška ne bo princeska diana, no minister počivalšek je itak nič, pahorju bo al da ne bo dvorni norček, kacin pa je itak trubadur z napako

    • Tupamaros 21:00 03.april 2020.

      Ali ti je kdo zaukazal komentirati? Izbira je tvoja. Imaš tudi pravico biti tiho.

    • srecko53 22:33 03.april 2020.

      seveda mi je naročil še plačuje mi zato ampak kar je preveč je preveč... ti ne veš kak teško se je desničarju pretvarjati da je levičar

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 22:38 03.april 2020.

      Ti si bulan.

    • srecko53 22:54 03.april 2020.

      pinko seveda sem bolan kdo pa ne bi bil pod tako vlado

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 22:56 03.april 2020.

      Katero bi pa ti predlagal?

    • srecko53 23:02 03.april 2020.

      nestrankarsko strokovno v teh razmerah

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 23:07 03.april 2020.

      Tega ne bo. Strici iz ozadja nastavljajo svoje ljudi. Tudi,če so "novi" obrazi.

    • maresem 09:39 04.april 2020.

      @Tupamaros, Srečko je uradni govorec svinjerejca, lunaka in ostale rdeče CO.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 11:48 04.april 2020.

      Maresem,jaz sem pred novim letom v Mercatorju v Kamniku kupil dva kartona sadnih jogurtov.Ker nisem vseh pojedel,sem jih predvčerajšnjim nesel nazaj in jih lepo enega po enega zložil nazaj na poličko.Kaj, pa naj še kdo reče,da desničarji nismo solidarni,da ni roke sprave.

  • valter73 11:09 04.april 2020.

    ne razumem samo za 1h bi podaljšal pa bi bil problem rešen,ne pa dodat zadnjo uro.Boge trgovke kdaj bodo sedaj hodile domov preden se bo trgovina izpraznila

  • Avatar jate
    jate 13:00 04.april 2020.

    bolj bedastega urnika si niso mogli izmislit ,,ali pac..bomo vidli v ponedeljek..to je ratalo ze kot v tv limonadi ali kriminalki,,da vidimo kaj sledi-..

  • tudbognasvečnereši 11:35 04.april 2020.

    Ko se mi zahoče malo smeha grem na ta portal in berem vele izjave komunajzarjev, od smeha se tut lahko umre.

  • Avatar praufo
    praufo 19:33 03.april 2020.

    nekdo, ki ima visoke veze je začivkal, da je premalo časa od 8 do 10, ker so nekateri seveda še v postelji in potem je spet potreben en dodaten ukrep, mogoče bo pa pozno popoldne malo pozno, folk bo lačen, ...prikaži več pa spet ne bo prav ... ja kaj pa maske, pa rokavice, a to sploh kej pomaga, al ne ... jao, kam gre tole vse skupaj ... u tri pm ... zajebancije ni konca

  • goldy_z 15:08 04.april 2020.

    Za ogromno upokojencev po nakupih sedaj hodimo otroci.Mislim,da nikakor ni prav,da je za rizične skupine rezerviran čas nakupov vsak dan.Če bi bilo to 3 krat v tednu bi bilo povsem dovolj. Sedaj pa se dogaja,da upokojenci zjutraj nabavljajo za celo ...prikaži več družino,saj po deseti uri zmanjka že večina stvari,ki so tisti dan v akciji. 0 0

  • pancsorpwing 15:02 06.april 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.