Slovenija
689 ogledov

Vladimir Vodušek: Z vsemi štirimi se brani, da bi sedel na zatožno klop

Komentarjev 30
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lavdan 17:39 07.oktober 2016.

    In zakaj bi sedel, če lahko izkorišča neučinkovit sodni sistem. Zapira in sodi se le male ribe, ki nimajo nikakršnih zvez.

  • jezero 17:58 07.oktober 2016.

    Bavčar lovi ribe. Hecno za resno državo.

  • Bosko Boki 18:34 07.oktober 2016.

    Na prvi sliki mi zgleda k billy bob thornton...

  • matermila 08:39 08.oktober 2016.

    Po tvojem mnenju sem torej kriv jaz,ker nisem zaklenil svojega avta?Ja pa porka madona,kdo pa ima pravico sesti in odpeljati moj avto,če mu tega ne dovolim?Vtvojo hišo ne bi nigdar vstopil.če mi ti ne odpreš vrat,pa čeprav bi bila odklenjena.Kar ...prikaži več ni tvoje,se nimaš kaj dotikat.

  • h3o 14:45 08.oktober 2016.

    matermila, saj te zastopim in ti dam prav. Kaj pa, če recimo A pokliče B in mu pove da tebe ni doma, da prideš čez en teden in da ni sosedov? kdo je kriv česa? B te je oropal in ...prikaži več je kriv ropa. Ti nisi kriv ničesar. Vprašanje je, ali je A kriv napeljevanja ali ne?

  • izRODEk 08:59 07.oktober 2016.

    Slovensko sodstvo ne ščiti pravice ampak državo. Ko državljan vloži tožbo zoper državo, se ta valja po predalih in čakaš na obravnavo preko vseh razumnih rokov (vlaganje nadzorstvenih pritožb je nuja!!).Ko država želi izposlovati četudi 50 evrov neplačane prometne ...prikaži več kazni, postopek steče v nekaj dneh.Vodušek verjetno čaka, da se na oblast vnovič zavihti Janša in v sodstvu spremeni nekaj, kar bi mu prišlo prav. Verjetno amnestija za vse njihove :)

  • dragec 12:13 07.oktober 2016.

    ALI SI RES PREPRIČAN, DA JE TA TVOJA TEORIJA EDINA RESNICA????

  • kapibara 12:26 07.oktober 2016.

    Nekje sem zasledil komentar, da imamo tak zakon, da DOLG po določene času NE vračila, zastara... ?? !! Ali je to res.. ??Banke so ga najebale..

  • dragec 15:08 07.oktober 2016.

    JJ....ali mogoče misliš na tistega plešastega albanskega ćefurja?????

  • h3o 17:47 07.oktober 2016.

    sprehajalec. Seveda je kriv črnec, ampak je kriv tudi tisti, ki ga je nalašč napeljal h kaznivemu dejanju. Kaj pa recimo ta primer: ti se sprehajaš po poti in ti nekdo skoplje jamo na poti (nalašč) in vanjo na dnu ...prikaži več zabije ošpičene kole ter odpritno prekrije tako da se luknje ne vidi. Ti padeš v jamo na kole. Po tvoji logiki si kriv ti, ki nisi gledal kje hodiš.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.