Slovenija /slovenija/crna-kronika
11570 ogledov

Vožnja v nasprotno smer terjala življenje

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 10:15 22.september 2018.

    Ne vem kdo je stradal... upam, da prasec, ki je vozil v nasprotni smeri, če pa ne, pa upam, da ga pospravijo sorodniki žrtve.

  • Igor Jurše 14:12 22.september 2018.

    Danes pred trgovino Tuš v Notranjih Goricah.Starček je odhajal iz trgovine,z drobnimi koraki in sključene drže se je mukoma in počasi bližal parkirišču.Nič posebnega,zraven je dom za ostarele,ampak ta se je usedel v avto in odpeljal.Slaba dva meseca nazaj na ...prikaži več gorenjski avtocesti pred predorom Šentvid sem še zadnji trenutek odvil,stara ženica v nasproti vozečem avtu je zmedeno gledala predse in si nekaj mrmrala.Pa stari ljudje niso nič krivi,odgovore bi bilo treba že zdavnaj iskat pri zdravnikih

    • Snežinko 19:49 22.september 2018.

      V temle primeru zdravniki niso nič krivi! Ženska je pač po naših veleumnih zakonih imela vozniško do 80.leta (bila je stara 73). TO BI MORALI spremeniti!

    • mph 23:15 22.september 2018.

      Geeralno se strinjam, ni pa nujno problem sama starost, poznam dva voznika okoli 85, en je sorodnik, ki vozi enako tekoče kot povprečen voznik polovico te starosti. Imaš pa voznike oz. še raje voznice, ki niti pri 20. ne bi ...prikaži več smele nikakor dobiti vozniške. Vsekakor so sokrivi po mojem na veliko zdravniki, ker sem že videl take primer kot Igor zgoraj piše.

  • alojzr 15:42 22.september 2018.

    Zmedeni starci imajo otroke in druge sorodnike. V dobro zmedenih starcev in njihovih morebitnih žrtev si morajo sorodniki pravočasno priznati, da je konec s šofiranjem in jim odvzeti ključe od avta. Dohtar lahko ukrepa le glede na to, kar izve. ...prikaži več V ordinaciji izgleda 80-letni Fitipaldi še povsem priseben in živahno zatrjuje, da zmore vožnjo do Berlina in nazaj. Sorodniki morajo dohtarju povedati, da 80-letna baka še sekreta več ne najde, kaj šele merkatorja čez cesto.

  • Avatar Leon
    Leon 12:15 22.september 2018.

    Oškodovanci v primeru smrti kršitelja lahko tožijo DARS !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.