Slovenija
324 ogledov

Voda iz pipe: Ali bo zastonj in ali vam jo bodo sploh postregli, je odvisno le od gostinca

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • wester62 18:01 23.februar 2017.

    popolnoma podpiram ta dejanja.čas je da jim narod pokaže kako in kaj je pošteno.

  • Avatar Leon
    Leon 09:23 24.februar 2017.

    Plastika je najhujši problem 21 stoletja ,ki ga sedanja generacija politikantov odlaga na naslednje generacije . Vendar ne pozabite naslednjih generacij ne bo ,ker se bodo zadušili v smeteh . In paradoks , plastika v katerih prodajajo vodo bo v ...prikaži več v tem stoletju uničila vodo.

  • MaloNor 21:14 22.februar 2017.

    Predlagam, da mi sledite. V lokalu naročim, karkoli že takrat želim in prosim za kozarec vode iz pipe. Če je ne dobim, se zahvalim: "Hvala, če nimate neoporečne vode, grem pa drugam".

  • Papaja Popi 08:03 23.februar 2017.

    Od vode iz pipe dobijo premalo davkov.

  • Milos Cerar 07:35 26.februar 2017.

    A se vam ne zdi, da vas mora gostinec (četudi z vodo iz pipe) postreči, počistiti mizo za vami in kasneje še pomiti kozarec? In tukaj nastane neko delo in neki stroški.

  • Ferluci 17:52 26.februar 2017.

    Res je. Zato pa naj bi dobil vodo brezplačno le, če naročiš še kaj drugega. Tako bi bilo prav.

  • wolf.ata 20:04 22.februar 2017.

    halo,kaj smo zapisali v ustavo,voda je neka pravica,javno dobro ali kaj smo zapisali potem v ustavo,če je zapisano potem bi kot tako veljalo,da brez problema vsak dobi kozarec vode pri kavici,se pa to vrne z večjim obiskom lokalov ne,pa da ...prikaži več ne bo sedaj kak gostinec rekel,da nima s kavo zaslužka,meni ni še nihče rekel,da ne da vode,še vprašal me je vedno,s pipe ali itd.,v manjšem kraju sicer živim,kaj so se potlej napihovali in vpisovali tam notri to?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.