Gorenjska
269 ogledov

Voda je lahko mnogo več

Komentarjev 2
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Friderik1950 09:26 14.junij 2022.

    Oprostite, ampak povedano na kratko, smo mi naše vode že dodobra zasrali. Še pred kakimi tridesetimi leti, je strokovnjak v oddaji na radio Maribor povedal, da imamo še veliko (dvanajstkrat več) možnosti za ribogojnice kot smo jih imeli takrat. Sedaj ...prikaži večdaj so veliki potoki in male rečice povsem usahnjene in posrane. Za betoniranja uporabljamo gramozne vodne filtre namesto lomljenca kot na primer Hrvati. V Mariboru recimo pijemo filtrirano dravsko vodo, ribe v Dravi pa so neužitne. Ne se smejat

  • rd2dmk2 09:39 14.junij 2022.

    tile pa bodo mešali meglo. da ne omenjam vodnega bara. v vili bled. pred jezerom, ki je rdeče namesto smaragno zeleno in ima pol cm plasti na gladani od sončnih krem. edino o čemer bodo razpravljal pa bo o tem ...prikaži več kako zaslužit z vodo.mene pa zanima na kakšen način nekdo postane lastnik vode in začne z njo trgovat, kot z delnicami na borzi ? ni mi jasno kje je bog, ki jo je podaril in kako za vraga baš njemu in ne meni. a kdo to lahko raztolmači tam na predavanju, pa nam vsem.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.