Šport
103 ogledov

Vodilni možje FIS si ne želijo zmag Prevca

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • uni65 22:34 21.december 2016.

    Hofer je preživel skoke , po njegovem bi morali MLADI na govorne vaje da bi jh razumelPa razumi kdor more

  • max 03:27 22.december 2016.

    Tale Hofer mora met pa mal slovenske krvi v sebi. Mu tolk foušarija ven seka. :D :D

  • jgm 06:08 22.december 2016.

    Pa naj skače sam Hofer. Menda je že dovolj star, da ima karizmo.

  • Omega_v6 06:24 22.december 2016.

    Seveda ga nebi motilo,če bi skakalec bil Avstrijec ali Nemec!! Takšni ljudjene bi smeli biti na čelu takšne organizacije,ker z podobnimi izjavami škodujejo športu!!

  • nizakej 07:14 22.december 2016.

    Ranjen lev je še bolj nevaren.....Hofer v bodoče ne bo preveč dobro spal zaradi Prevcev...

  • Pepa 07:27 22.december 2016.

    Kakor so zahtevali Norvežani in Avstrici, da v SP ni več Tepeša, bi lahko slovenci zahtevali zamenjavo teka fosila!

  • Koka 09:12 22.december 2016.

    Čisti SS-ovec !!! In po izgledu in po izgovorjeni neumnosti! Ajde Prevci gasa...

  • Papaja Popi 09:45 22.december 2016.

    Prevci dajmooooooooooooooooooooooooooooooooo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Upam, da vas takšni govori spodbudijo k še večjim podvigom.Vsaj pri meni je tako.Bolj me btemzajo , bolj sem aktiven.

  • Avatar roksa
    roksa 11:25 22.december 2016.

    Hofer, zasral si se mi.Od zdaj naprej bom hodo v Lidl... ;))))))

  • Dav Lob 13:19 22.december 2016.

    Pa sem jaz že prejšno leto napisal,da prevc nima karizme in zato ima tudi nič reklam ali tujih sponzorjev. Enostavno ni simpatična osebnost "

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 17:38 21.december 2016.

    Pero in oba tamala Perota jest držim pesti,da vam rata še boljš,kot lansk let!! Tut ostali so z vami in celotno reprezentanco.Držte se in v nove zmage naprej!

  • alojzr 09:59 22.december 2016.

    Mladost je zgolj izgovor.Hofer je tečen, ker jim je že tretjo sezono zvezda Slovenec, kar jim povzroča veliko izgubo denarja na bogatih skandinavsko-germanskih trgih.

  • Avatar Leon
    Leon 19:31 21.december 2016.

    Jasno in glasno je .................da je nekoč alfa in omega smučarskih skokov Waltera Hofera povozil čas in naj spoka kufre ! Tudi nekateri naši "poznavalci" skokov bi se morali zamisliti nad tem.

  • Tupamaros 08:15 22.december 2016.

    "Kot FIS nismo najbolj navdušeni nad prevlado najstnika v skakalnem športu. Mladeničem manjka še karizma in sposobnost dobrega govora. Le športnik z obema kvalitetama lahko idealno prestavlja naš šport," je pred dnevi za švicarski Tagesanzeiger, članek so povzeli pri Ekipi, ...prikaži več dejal alfa in omega smučarskih skokov Walter Hofer. Alfa in Omego skrbi zaslužek FIS, sponzorjev lastni zaslužek in promocija A,D in CH. Prevca in ostaliSlovenci ne predstavljajo njegovega športa in FIS ampak Slovenijo in sebe. Model bo maral to še naprej požirati s stisnjenimi zobmi. Prvič, ko bodo vsi trije Prevci na vrhu, ga bo kap.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.