Slovenija
27228 ogledov

Vodja intenzivne terapije: Imeli smo tudi mlajše brez kroničnih bolezni

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Skipi 12:11 21.april 2020.

    "Moja ocena je, da je verjetnost ob upoštevanju varovalnih ukrepoov zelo majhna" glede nato da zdravstveni delavci predstavljajo 1/5 okuženi je njegova trditev napačna. Kako to da je potem v podjetjih kjer delajo za tekočimi trakovi nekaj 10 krat manj ...prikaži večj okuženih pa veliko več zaposlenih. In za razliko od zdravstvenih delavcev so še brez zaščitne opeme.

  • jakec1575 14:29 21.april 2020.

    covid je samo pokazal, kako slabo zivimo, se prehranjujejo in v kako toksicnem okolju zivijo nekateri.

    • blayo 22:11 21.april 2020.

      To se kaže že zadnih 30 let. Zadnjič sem gledal statistiko, zdaj se ne spomnim točnih številk, ampak zaradi bolezni dihal, ki so posledica onesnaženega zraka v EU umre precej ljudi..

    • blayo 22:15 21.april 2020.

      Evo našel... čez 8% vseh smrti so smrti zaradi respiratornih bolezni...

    • marko50 20:03 22.april 2020.

      In ti verjameš da virus obstaja? Naivneži...

  • jakec1575 14:28 21.april 2020.

    38 letnik s prekomerno tezo, brez rekreacije, ki dnevno natepava mastno hitro pripravljeno hrano s trans mascobami, bo na papirju brez kronicnih bolezni, vemo pa da je kandidat ne samo za covid ampak tudi druge slabe izhode (srcni infarkt itd). ...prikaži več zame je zdrav clovek tisti, ki ima bp biokemijski pregled krvi in standarden pregled krvi, brez visokega tlaka in ki ima dobro predihana pljuca. ce lahko 106letna babica, ki zdravo zivi, prezivi covid, potem zdrav 38letnik tudi.

  • patriot5 18:57 21.april 2020.

    Jaz ne verjamem nobenemu mediju več. Tako in tako vsi mediji objavljajo neke nepreverjene ŠOK novice samo zaradi prodaje (ogledov). Tudi tele koronske novice se me nikoli niso dotaknile, ker imam občutek, da morajo biti objavljene samo zaradi denarja. Lp

  • blayo 22:06 21.april 2020.

    Ne vem, jaz se tudi ne strinjsm s temi ugotovitvami. Manjka tudi podatek koliko ljudi z gripo je recimo letno hospitaliziranih na oddelkih za intenzivno terapijo in koliko od teh jih umre. Druga stvar je kužnost... če je tako visoka ...prikaži več in verjamem da je, potem je dejansko lahko trenutno tudi 10x več okuženih od uradnih evidenc kar pa pomeni, da je smrtnost v SLO pod enim procentom!

  • SonnyBlack 23:40 21.april 2020.

    ze oni stavek v clanku...bolezen smo dokazali ...od kdaj sevte bolezen dokazuje???kolko vem se bolezen diagnosticira...ne pa dokazuje...

  • marko50 20:01 22.april 2020.

    Se peljem mimo UKC pa vidim 10 komadov zunaj na čiku pa kavici, brez mask. Ne nas fopat. Dajte že novinarji pisat keri so letos najboljši čevapi....bo bolj zanimivo....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.