Slovenija
6116 ogledov

Vodni top in kaos na obvoznici, kričanje pred RTV, nasilje nad novinarji

Komentarjev 42
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bobubob 20:54 29.september 2021.

    Tako je, drhal. Najgnusnejša je ona, fina. Ki ne vpije, temveč uglajeno in brezsramno laže, se se spreneveda ter prodaja tuje zdravje - državo so razprodali že davno.

  • pravičnik77 19:48 29.september 2021.

    ja dragi novinarji, kdor lrovocira, lahko pričakuje, da jih dobi po gob.u... in prav je tako, ne glede na to kdo je in kaj je. se boste že naučili obnašat, drugače pa vas bo naučil narod... in nehejte jokat, ampak ...prikaži več raje POŠTENO služite za plače

    • Jernej65 22:49 29.september 2021.

      Ne govori v imenu naroda. Če novinar ne poroča po tvojih željah... a ni to Janšev besednjak? In ti bi ga kar po gobcu. Se mogoče kaj bolje izražaš kot predstavniki sedanje vlade. Jaz bi se upal trditi, da večina ...prikaži več naroda ne podpira te vlade, še manj pa hujskačev, ki se zbirajo okrog parlamenta.

    • pravičnik77 23:43 29.september 2021.

      berjetno nas več podpira protestnike kot pa vlado. cicer pa bo kmalu jasno.. bliža se dan resnice. kar pa se t.i. novinarjev tiče. v zadnjih mesecih so se prelevili v trobila vlade

    • Jernej65 23:55 29.september 2021.

      Ne si domišljat preveč. Veš ni ves narod na Fejsbuku. In med protestniki in protestniki je velika razlika. Verjemi mi, tisti ki so se danes podili in rovarili po Ljubljani nimajo ravno velike podpore. Veliko nas ne mara vlade in ...prikaži več hkrati ne maramo anticepilske propagande in hujskačev. Da vas pa mediji ne podpirajo, je pa čist normalna reakcija, glede na vaše divjanje in izrazoslovje.

    • pravičnik77 06:41 30.september 2021.

      mah brezveze... 3/4 protestnikov ni anticelilcev, ampak imajo vlade dovolj... da nebi imel službe na ta dan bi bil zraven.... kot par 100 mojih kolegov

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 20:03 29.september 2021.

    Narod ima pač dovolj te nacistične vlade, to je to in tu ni kaj filozofirati...

    • Avatar R_D
      R_D 20:12 29.september 2021.

      Tako kot v Franciji, Nemčiji itd., kjer ni "te nacistične vlade"?

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 20:16 29.september 2021.

      Če bi v Franciji imeli takšno vlado, bi že obratovala giljotina pred parlamentom...ne bi bilo prvič.

    • slovenc002 21:14 29.september 2021.

      še en pacient. protestiraj, ostale (voznike v tem primeru) pusti da grejo po svoje če tako želijo

    • popokatopetl 22:28 29.september 2021.

      Tole je v resnici Janezov in Alešev žur. Dejansko se trudijo da bi z neumnimi ukrepi razkajfali narod.

  • PaPajapopi 19:58 29.september 2021.

    MORILEC SKORAJ 5000 SLOVENCEV KALIMERO - GO HOME ! ! !

  • Avatar jate
    jate 20:35 29.september 2021.

    policaji ,kaj vas ni sram, namesto da bi držali z nami in mi z vami ko bi vi štrajkali nam tako vračate HVALA ....prihaja bumerang....tudi za vas...se ne zavedate da ste na isti ladji z razliko ,da vas po vrh ...prikaži več vsega še hojs žali pred celo SLO da ste mevže...IN DOKAZALI STE ,DA IMA PRAV

    • Jernej65 23:03 29.september 2021.

      In kaj to pomeni, da bi držali z nami. A to pomeni, da vam naj pomagajo razbijati po Ljubljani, vam naj pomagajo paradirati po obvoznici, pretepati novinarje, zmerjati vse povprek. Res je, policija je naredila premalo, morala bi vas politi ...prikaži več z gnojnico in ne z vodo. Velika večina slovencev vas ne podpira in si nehate domišljati, da to delate v imenu naroda. Narod ne mara Janše, še manj pa vas postopačev po Ljubljani.

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 06:56 30.september 2021.

      Hlapec jernej65, po Ljubljani so dosedaj razbijali samo neonaciji pod vodstvom Vaskota in maminga sineta, zadaj pa je glavni obritoglavc twito!!

    • Jernej65 07:41 30.september 2021.

      drekalček 53 a si prepričan?

    • Avatar jate
      jate 08:28 30.september 2021.

      ja driskać65,je prepričan

    • Jernej65 09:28 30.september 2021.

      jate, ja tudi driska se včasih zgodi. nekateri gremo v tem primeru na WC v intimi, drugi pa serjete po Ljubljani pred celo Slovenijo in razkazujete svoje genitalije.

    • Avatar jate
      jate 12:46 30.september 2021.

      šturlo

    • Jernej65 13:37 30.september 2021.

      Hvala enako, sva že dva.

  • 6d27bf1a5689dbb4e902b7e95a57f065ae13bfc9 11:45 30.september 2021.

    Škoda da ni več Hitlerja on je imel zelo dober recept v Auschwitzu. Za vas drhal - protestnike bi bil idealen le malo bi vas bilo treba shujšat prej ker smo vas žal mi delavci Slovenije predobro in predolgo futral

  • Naklonsky 20:41 29.september 2021.

    Z eno besedo: Drhal!

  • Kirka 19:59 29.september 2021.

    Policija za zagotavljanje varnosti udeležencev uporablja prisilna sredstva nad udeleženci. Pošprica jih z vodnim topom, solzivec vrže med, kolikor sem videla, mirne ljudi, helikopter leta nad glavami (upajmo, da ni škart, kot Toninovi oklepniki). Policajev, ki se spravljajo nad svoje ...prikaži več delodajalce in plačnike, pa kot listja in trave. Ali imajo vsi PTC? Janša se pa junaško skriva v kakšni kleti, kot med 10-dnevno vojno, in si ga mane, ko razmišlja, kako lepo mu uspeva je bati ves narod.

  • slovenc002 21:15 29.september 2021.

    kašni prasci polcajski? kaj vm ni jasn? totaln kaos zahvaljujoč hujskanju in posiljevanju ostalih, ki bi radi samo VOZILI. protestiraj, misli si svoje, ne pa da posiljuješ ostale ki pač tega kar ti hočeš, nočejo

  • Kirka 20:08 29.september 2021.

    Novinarji, si upate iti preverit dejansko stanje po bolnicah? Koliko zbolelih je cepljenih in koliko ne? Koliko ljudi dejansko umre zaradi covida in ne s covidom? Starostna struktura?Poiskati ljudi, ki imajo težke posledice po cepljenju? Objaviti mnenja stroke pro in ...prikaži več kontra? Povprašati pravno stroko, kaj meni o Janševih uredbah? Ne upate? Potem ste enaki kot Janša in njegovi servilneži, ki nam sesuvajo Slovenijo.

    • Jernej65 23:16 29.september 2021.

      Anticepilci so zmeraj glasni, ko se lahko izražajo skriti za štirimi stenami, ogromno jih je. A glej ga zlomka, ko jih kdo povabi, da bi argumentirano in javno predstavili svoje mnenje, jih je kar naenkrat nemogoče dobiti pred kamero in ...prikaži več noben se ni pripravljen izpostaviti. In zakaj? Ker se zavedajo, da bi jih stroka v sekundi z prepričljivimi argumenti raztrgala.

    • DasAuto 02:06 30.september 2021.

      @Jernej65, ko so imeli na rtv v oddaji človeka, kateri ni ravno vsem ukrepom naklonjen, se po čudežu te oddaje ne da na spletu ponovno predvajati... in to na javni rtv, katero financiramo vsi in od katere bi v prvi ...prikaži več vrsti pričakovali objektivnost, tako da se ni za čudit, da nihče ne pride pred kamero in da so protestniki tudi proti novinarjem uperjeni...

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 06:59 30.september 2021.

      hlapček65, sam sem cepljen 2x in vseeno podpiram te ljudi, ki se ne želijo cepit, saj vsak sam odloča o svojem telesu in to spoštujem pri vseh! Edino twito in njegov cirkus plešočih pudljčkov hočjo vpelat prostovoljni mus!!!

    • Jernej65 07:39 30.september 2021.

      drekarček53, se strinjam s teboj, ni pa treba srat po netu in trosit raznih laži in posiljevati ostalih s svojimi zarotami. In ti ljudje so anticepilci, ki iščejo svojih 5 minut.

  • mare.dr 02:05 30.september 2021.

    Samo učitelji imajo čas protestirat ker zaključijo službo ob 12.00.... ali pa še prej ..... lenobe na kvadrat.....

  • 6d27bf1a5689dbb4e902b7e95a57f065ae13bfc9 22:46 29.september 2021.

    Nasprotniki pct oz po moje drhal res mi je žal da ne more policija uporabit strelnega orožja in vas za začetek kakih 100 potamanit. Škoda da nisem jaz na oblasti ker vas bi pospravil v delovna taborišča in bi bila ...prikaži več vsaj kaka korist od vas drhali

    • Avatar jate
      jate 02:38 30.september 2021.

      brko a imaš hitlerske brke...ti si drhal

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 07:02 30.september 2021.

      brko a si ga twitotu zdrko!! A se zdej boljš počutš?

    • 6d27bf1a5689dbb4e902b7e95a57f065ae13bfc9 09:13 30.september 2021.

      Pun kufer vas imam lenuhov, in provokatorjev. Ne želite si a če bi bila vojna bi vas prvo poiskal DRHAL HUDIČEVA

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 09:38 30.september 2021.

      Drko morjo pa ljudje priti, ne pa oblečene žabe, da boš ti kerga poiskal!!

    • 6d27bf1a5689dbb4e902b7e95a57f065ae13bfc9 11:39 30.september 2021.

      Škoda da ni več Hitlerja on je imel zelo dober recept v Auschwitzu. Za vas bi bil idealen le malo bi vas bilo treba shujšat prej ker smo vas žal mi delavci Slovenije predobro in predolgo futral

  • PaPajapopi 19:47 29.september 2021.

    Prasci policajski ! ! ! Spomnite se tega, ko boste štrajkali za že tako velike plače ! ! !

    • Jernej65 23:21 29.september 2021.

      In ko se ti bo eden od neotesancev kot si ti zabil v rit. Koga boš najprej poklical? Po moje kar prasca policaja. Malo več spoštovanja prosim. Nikoli ne veš, kdaj jih boš rabil.

  • nikica 21:39 29.september 2021.

    Kolk ste pogumni mamico vam vašo, ko pa zvišujejo davke, kradejo denar... pol pa vas pride 20 na proteste. In zakaj so policisti krivi, sej ste šli večini Slovenije na k.... tisti na obvoznici imajo srečo da so jih samo ...prikaži več zalili z vodo, ker če bi meni pred avto skočili bi vas takoj povozu. Naučite se mirno protestirat ne pa jeb...t polovico Ljubljane ker ste fuknjeni.

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 07:01 30.september 2021.

      nikica, če je kdo fuknjen si to ti, sam še enkrat preber kaj pišeš!!

    • Naklonsky 14:22 30.september 2021.

      Nikica je napisal za razumnega inteligentnega človeka popolnoma razumljivo. Vsebinsko bi morda lahko samo še dodal, da bi namesto vode v vodni top dali kakšno drugo gorljivo tekočino!

  • romy 21:10 29.september 2021.

    Žal imamo nesposobno policijo..drugače pa...levičarji,ne bo vam uspelo,vlada je trdna,lahko protestirate do penzije!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.