Slovenija
51 ogledov

"Vojna končana", podpis sporazuma verjetno jutri ob 11. uri

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • privat 12:44 09.maj 2012.

    dejmo ukinit take sindikate...Koga oni zastopajo?? Delovce sigurno ne...plavih pa tko altko noben ne mara!!

  • 1111 14:34 09.maj 2012.

    ...kdo pa tebe mara?

  • bobr 23:37 09.maj 2012.

    VSAK NAJ JUTRI PRIME POD ROKO VSAJ ENEGA OD BLIŽNJIH UPOKOJENCEV IN SE SKUPAJ ODPRAVITE PRISPEVAT PODPIS ZA REFERENDUM !DRUGAČE NE BO ŠLO!

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 18:55 09.maj 2012.

    Tebe bi blo treba ukint in preselt v Kočevske gozdove,butl!Še dobr,da mamo tele sindikaliste,ker bi nam drugač od pozadi uvalili tele inteventne zakone za upokojevanje!

  • francek 06:47 10.maj 2012.

    ZA PENZIJO MORA BITI MERILO DELOVNA DOBA, NI VSEENO ALI NEKDO ZAČNE DELATI IN PLAČEVATI PRISPEVKE PRI 18. LETIH ALI PA ČE PRIČNE Z DELOM PRI 40. LETIH.

  • vest 14:13 09.maj 2012.

    "upokojitveni" amandma ni problematičen,saj se s tem poudarja doba pridobljena s plačilom prispevkov. Pogajanja morajo hitreje zaključiti in nikakor ne vsak dan privleči nove zahteve ali omejitve (obe strani). Vlada bi morala s sprejetjem kvalitetne - razumljive zakonodaje, ki se ...prikaži več ne bi spreminjala z vsakim novim parlamentom.

  • Pipi 16:03 09.maj 2012.

    Gospodje politiki - v vojsko sem moral obvezno in ne prostovoljno. Po takratni ureditvi sem varoval tudi mojo domovino Slovenijo, ki pa me sedaj pošilja... ma, nekam. Nesposobneži, ki so se vojski izognili, so sedaj očitno prišli tudi v parlament ...prikaži več in izumljajo take nebuloze. Tile politiki si očitno prizadevajo, da bodo kot senilni starčki še vedno lahko sedeli v parlamentu, vem pa, da me bodo v moji službi gledali le dokler jim bom prinašal profit. Ne potrebujemo nobenih sindikatov, tudi ti znajo poskrbeti predvsem zase. Potrebujemo samo pošteno vlado in poštene ljudi, pa bo za vse dovolj.

  • Fertel 18:49 09.maj 2012.

    Glede pokojnin iz državne malhe - prav je, da se določi zgornja meja. Tudi dodana doba mora imeti posledice, naj se uvedejo malusi, če se gre prej v penzijo. Sicer se mi pa zdi malo mimo, da bi za vojsko, ...prikaži več pa študij priznavali pokojninsko dobo. Kar se pa tega tiče glede žensk in otrok - naj pa ostane, saj to je še edino od dobrega zanje.Tudi izredne penzije morajo biti pod predlagano mejo, sploh pa naj se plačujejo penzije tistim, ki so v sklad plačevali - ne pa da iz sklada dajejo penzije oficirjem JLA, izredne penzije, penzije župnikom in redovnicam, borcem itd... To ni pošteno. Še več - penzije za katere se ni prej vplačevalo, se ne bi smelo po smrti prejemnika prenašati na njegove družinske člane, te bi morale biti neprenosljive.

  • Pravični 22:38 09.maj 2012.

    Vlada, kdaj boste rzbremenili plače v gospodarstvu? Trenutno nam od nagrad za našo uspešnost pri svojem delu poberete 55%! Sedaj, ko ste popustili delavcem v javnem sektorju je čas, da naredite tudi nekaj za delavce v realnem sektorju in ...prikaži več razbremenite plače z ubijalskimi davki!!! Ali se boste potuhnili, ker mi se bojimo, da lahko izgubimo službe, kar se javnemu sektorju ni treba bati in si lahko veliko več privoščijo...tudi izsiljevanje!Groza kako neučinkovite vlade imamo!

  • Ana Holmes 21:42 09.maj 2012.

    V Berlinu je povprečna NETO plača (računano po mediani): 2200€Poglejte slovenski drobiž:Povprečje NETO plač v 15 slovenskih upravnih enotah z najvišjim NETO povprečjem plač v Sloveniji (vir: www.stat.si, 9.5.2012):Ljubljana 1131,6Novo mesto 1027,87Kranj 1024,92<br ...prikaži več />Trbovlje 1022,42Koper 995,19Nova Gorica 990,41Krško 961,64Celje 958,66Maribor 957,11Jesenice 956,58Velenje 952,7Ruše 945,12Ravne na Koroškem 943,8Domžale 940,29Izola 939,52Ali je še sploh potreben komentar, da imamo previsoke plače???

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.