Slovenija
2848 ogledov

Vojska na usposabljanje povabila 700 rezervistov ...

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ode 16:33 09.april 2018.

    Slovenska vojska je mirnodobska vojska, kot je bila LJA leta 1990, nesposobna za kakršnokoli bojno delovanje. Če bi se šlo zares, jih polovica dizertira takoj, ostali pa v prvih dneh bojevanja. Nekateri so se zaposlili v slo vojski zato, da ...prikaži več lahko nosijo sončna očala, ruto prevezano okrog čela in šmajsar v rokah, ostali pa zato, ker niso sposobni za kakršno drugo delo in jim je bila slo vojska edina izbira, saj za sprejem v službo ni bilo treba niti opolnoči znati šteti do sto.

  • Avatar skeptik
    skeptik 14:42 09.april 2018.

    V tem trenutku edina pametna rešitev.... Ni pa trajna, ker lahko povzroči izgube na strani ekonomije

  • Avatar Leon
    Leon 14:56 09.april 2018.

    Rezervist ..........beseda pomeni,da je to samo nadomestek pravega vojaka . Torej bo vsa SV še naprej instant vojska ,kateri poveljuje Pahorjem .

    • Avatar Leon
      Leon 14:58 09.april 2018.

      Iz omenjenega lahko sklepam ,da je tudi Pahor samo rezervist nekoga .

  • Avatar praufo
    praufo 15:12 09.april 2018.

    mogoče so pa nekateri mislili, da članstvo v natu pomeni absolutno varnost in torej ni treba nameniti kaj dosti sredstev za svoje soldate ... ampak kot kaže, je vse drugače ... sicer pa tale pahor kaže svojo sposobnost že kar ...prikaži več nekaj let ... ne vem, ne vem, res ne vem kam pelje ta tako opevana demokracija, kot kaže v izbiro sposobnih

  • ales65 21:17 15.april 2018.

    13 let sem bil rezervist,udeležil v teh letih vse vpoklice,ki so jih zahtevali,trenutno me silijo v delo v miru,ker pač svojih nimajo dovolj,ker so žel padli na testu,se urijo za to,mi jim pa naj rešujemo številko aktivne vojske na stražah ...prikaži več itd..pa Da bi se kdo vprašal da od teh 6600 vojakov,je le 2000 vojakov,ki puščajo zaradi plač...ki edini delajo....ostali so pa zasidrani po pisarnah!!ti naj gredo reševat manjko ljudi..In mi delavci,naj bi zamrzovali delovna mesta in reševali problematiko...

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 11:51 10.april 2018.

    6600 vojakov je smešna številka za obrambo dvomilijonskega naroda, bo treba ponovno uvesti redno služenje vojaškega roka.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.