Slovenija
21 ogledov

"Voli Zokija, sicer ti bo Janša vzel državljanstvo"

Komentarjev 76
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Darko 17:34 11.december 2011.

    POŠTEN državljan Republike Slovenije NE VOLI to kar si volila ti, torej Jankovića

  • Metuljka 18:22 11.december 2011.

    Sram me je, da taki ljudje (Jansa in podobni), predstavljajo naso drzavo v Evropi in da si jemljejo pravico metati sovrastvo in lazi med ljudi. In poun kufer mam ze tega sranja, da se kostantno v tej drzavi moram opravicevat ...prikaži več zato, ker sem se rodila v ex Jugoslaviji, pozablja pa se, da je tudi Slovenija bila del te idile, in da si je jemala z pouno zlico. Ponosna sem na to kar sem in se vec ponosna sem, ker sem slovenski drzavljan in to mi nobeden Jansa ne more zanikat. Ker Jansa ocitno ne ve vec kaj pomeni biti drzavljan, fasit. Jankovica in njegovo stranko pa bi blo treba pozvat, da se na take provokacije oddzove ostro in odgovorno, da ne bi prislo do kaksnih nemirov, ker tega trenutno ne rabimo, smo ze tako v dreku. In koncno bi rada videla da se po volitvah zacne nekaj spreminjati in ne da se mesece in mesece vlecemo po casopisih in dnevnikih o uzaljenih strankah in politikih, ki se jokajo ... DEL SLOVENSKEGA NARODA IN NJIHOVE DRUZINE PA BODO LETOS PREZIVELO PRAZNIKE BREZ SLUZBE, PO

  • Sajko Sojka 19:18 11.december 2011.

    jj in sds dost te ma slovenija in slovenci.Sam lahko odgovarjate za to kar ste pokradli , pustite nacizam . To su vaši zadnji trzaji.....

  • Gorazd Tijanov 20:16 11.december 2011.

    ti si dokaz več da se je nekaterim razvoj intelegence ustavil na začetku preobrazbe iz opice v človeka

  • gec 21:04 11.december 2011.

    NE JANŠIZMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

  • Gorazd Tijanov 22:43 11.december 2011.

    aja ti si živ dokaz da so eni z zamudo iz drevesa splezal da si boš to lažje obrazložil ti predlagam da v roke uzameš enciklopedijo,z pomočjo atlasa pa upam da boš lažje določil kje so meje srbije,butelj

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 12:37 12.december 2011.

    Barbatus@Če bi znal Slovensko bi tudi smiselno napisal gornja čreva tako,pa si lepo obleci trenerko in na Prešerca,mogoče od tam kakšno pametno odneseš!!!

  • Bralec 13:06 11.december 2011.

    Ja zdej se vidi kolk jim je za SLOvenijo, enim in drugim. Vsi vi radi skrili in popucali ter legalizirali svoje lopovscine. Ta levi in desni. Glavn, da so na oblasti narod pa ko jebe. Banda usiva.

  • xy 13:08 11.december 2011.

    Sem še enkrat prebral članek da Janši nebi delal krivico. Lepo piše zapis na spletni strani SDS, zdej pa ti men rec, da so to kar sami člani SDS brez dovoljenja in vednosti kaplarja Janše objavil, dej ne me hecat ...prikaži več ;)Še do teh volitev sem bil v dvomih da mu (Jajotu) mogoče ne delam krivice, sedaj pa mi je s svojimi ravnanji in jokanjem kot Kalimero vse dvome pregnal.

  • halal 14:55 11.december 2011.

    @Gigii : Napiše se Slovenijo Slovencev - glede na to da pišeš v imenovalniku mi deluješ kot infiltriran burekar. Tudi Jelinčiča boš mogel sklanjat (k sreči samo besedno)Je pa tvoj stavek - protiustaven ? Vem, hudo je če te ...prikaži veče čefurji kloftajo, pa jim ne moreš nič, pol pa tako na internetu pišeš :)Jaz rečem : Živeli južnjaki in njihove specialitete in južnjakinje in kaj je že oni .... EKREM JEVRIĆ :)@Janša, podpora ti se manjša !@Veber : dobro sklepanje, ta bi lahko JelinĆiĆa celo presegel, po neumnostih. SDS= Slovenska domišljijska stranka

  • Stolp 17:27 11.december 2011.

    Jooj, eno kost vam vržejo pa se hočte že skregat pa stepst. Jao slovenčki, slovenčki. Namesto da bi se zqvedeli situacije v kateri smo. Ampak ravno namen je odvrniti od tega, pozornost drugam usmerit.Berlusconi pa to itaijanom dela s seks škandali.

  • mirko 17:53 11.december 2011.

    Pirčeva, če ne bi 91 leta zavedni slovenci osvobodili slovenijo, tebi danes ne bi šlo tako dobro na toplem državnem stolčku. Sedaj pa preganjaš prav tiste. Prišel bo še čas dokončnega obr.č..a. V vsakem patriotizmu in narodnem zavednem slovencu je ...prikaži veče tudi del zdravega nacionalizma, kar je tudi prav in tako je povsod v svetu v vsaki državi normalno. Edino v tej čudni Sloveniji se to preganja. Na koncu se vprašajmo kdo bolj koristi ali škoduje naši državi, tisti ki nacionalizem preganjajo ali nacionalisti sami.

  • gec 11:37 12.december 2011.

    makedonec tijanov sam sebi daje pluse,bravo trajče...

  • Darko 00:14 12.december 2011.

    sej jo bo jankovič predstavljal v evropi, čestitali so mu vsi iz srbije

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 12:22 11.december 2011.

    Uou to je pa resen nacisticen zapis! Ce "trenirke" zamenjate z Zidi in Slovani in vsemi ne-arijci boste dobili zgledno oblikovan clanek po Hitlerju. Kar se pa krsitev tice pa naj jih resno obravna policija - sicer je to ravni ...prikaži več Poljskega napada na radijsko postajo. Jankovica ne podpiram, ampak ce bi zmagal Jansa bi ocitno zaceli s trebljenjem ljudi, ki niso prave barve ali pa nimajo oci/ust/dolzine prstov po SDS standardih itd. Hmm kaj bi nardili z Glanzkopfovo ne-arijsko faco?

  • izRODEk 16:03 11.december 2011.

    Ta članek je za v učbenike, kaj je to sovražni govor!Danes so se ljudje lahko vnovič prepričali, kako nestrpna je janševa SDS. Ne vem, kaj bo z Zoranom Jankovićem; sem pa 100% prepričan, da je čas za slovo Ivana ...prikaži več Janše!!!Tudi iz njegovih vrst se veča število tistih, ki ga imajo poln kufer!NE janšizmu!

  • Darko 17:30 11.december 2011.

    izrodek, še enkrat tvoje ime pove vse, in imaš nestrpen oranžni govor in k sreči je ZARES zares odšel na smetišče zgodovine kar se parlamenta tiče.

  • Metuljka 18:25 11.december 2011.

    da dokoncam konec komentarja: DEL SLOVENSKEGA NARODA IN NJIHOVE DRUZINE PA BODO LETOS PREZIVELO PRAZNIKE BREZ SLUZBE, POMOCI, DENARJA, HRANE IN STREHE NAD GLAVO. SRAM VAS BODI.

  • Gorazd Tijanov 20:02 11.december 2011.

    nekateri spet omenjajo naciste fašiste,skratka teme iz pred 70 let,pozabljajo pa na leto 1990 tema iz pred 21 let ko so nas okupirali srbi,čemu smo se uprli zdaj so pa nekateri samoklicani slovenci z pomanjkanjem indetitete(jugonostalgiki) izglasovali gospoda jankoviča,in tako ...prikaži večo na prestol postavili naše agresorje skratka nekateri imajo hitrejši jezik od možganov

  • Žurnalček 23:13 11.december 2011.

    Lepa pesem in misli , vendar naj te ne skrbi, ker vse SLO pesmi , ki govorijo o tem ciljajo samo na Nemščino in Italijanščino. V nobeni SLO pesmi ni izražen strah pred brati Slovani glede jezika in obstanka naroda ...prikaži večoda Slovenskega, kar so bratje tudi dokazali in naredili vse da smo obstali .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.