Svet
83 ogledov

Volitve v Franciji: V drugi krog Macron in Le Penova

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • valerijakregar 23:11 23.april 2017.

    lani na protestu proti naseljevanju migrantov, sem bila na hodu PROTI.nasproti mene- kućan, fajonka, blaženi blažič iz lgbt in orokavičenci.................to pove vse !DOVOLJ JE SPREJEMANJA 4X ZAPEČENIH NA NAŠA PLEČA\s\sALL INCLUSIVE - DO SMRTI !!!!!!1THAK YOU ...prikaži večU ! kučanu s štefo naj soros financira ene 4 musliče !!sam jih ne bi nikdar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Omega_v6 23:01 23.april 2017.

    Zadnji čas,da takšna Evropa kot je sedaj propade!! Ne potrebujemo Evrope ki bo delila migrante po državah in diktirala kaj se sme in kaj ne!! Evropski voditelji so nas izdali z tem "uvozom" migrantov!! Domačini imamo zgolj pravico delati za ...prikaži več te nasilne muslimane medtem,ko oni lepo živijo in za zahvalo pobijajo domačine!! Če se bo to nadaljevalo se bomo čez kakšno leto poslovili od demokracije in zavladali nam bodo muslimani kateri se ne bodo nikoli vključili v napredno evropsko družbo!!

  • valerijakregar 23:22 23.april 2017.

    če želim dobro svojim otrokom in vnukom, nisem noben ekstremist, pač pa realist !!!!!!!!5x zapečenih (nezaposljivih) migrantov pač nočem podpirati !P I K A.

  • jozicamurn 00:02 24.april 2017.

    Ekstremisti in bolani ljudje so prav liberalci in neoliberalci globalisti s podporo anomalij imenovnih lgbt, feminizem in transpolniki. Večjih multi-kulti sprijenih satanistov na Zemlji ne bi mogli videti a so žal povsod zasidrani na oblastni. Anomalije vladajo večini in zatirajo ...prikaži več naše naravne tradicionalne človeške vrednote in kulturo.

  • jozicamurn 00:03 24.april 2017.

    In seveda, GO LE PEN!

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 00:54 24.april 2017.

    Le Penova pravi revnim Francozom, da če nimajo za kruh, pa naj jedo potico!

  • crniovcar 05:46 24.april 2017.

    ekstremizem prinaša samo nesrečo ----a zdej sem pa kao srečen.

  • Milan Novak 06:44 24.april 2017.

    Za režimske medije so domoljubi ekstremisti !

  • Avatar čavez
    čavez 06:46 24.april 2017.

    V naši deželi muslimani niso dobrodošli in pika. Takšnih kot je Le Penova žal primankuje.

  • erikkk 06:52 24.april 2017.

    S take evrope sem takoj zato da razpade v celoti ... počutim se kot suženj tistim na vladi in sedaj sem še drugorazredni državljan zaradi migrantov

  • Marta Kogovsek 08:52 24.april 2017.

    upam na zmago Le Penove...da bo konec EU in uničujoce birokracije..predvsem pa dobrega zaslužkarstva posameznikov na položajih..tudi slovenskih...

  • mph 23:29 23.april 2017.

    Morda lahko ekstremizem prinese nesrečo ... se je pa za vprašat kaj je tukaj sploh ekstremizem, morda pa je ekstremna neumnost tistih, ki so bili do sedaj na oblasti prinesla ta ekstremizem, če to je.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.