Svet
4472 ogledov

Burni odnosi med Ursulo von der Leyen in Emmanuelom Macronom

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • leonardo 12:23 05.april 2023.

    Sem prav prebral? Da ji podpora vstrajno raste????? Ne me basat, no!!!!

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 09:10 05.april 2023.

    Lažniva vin den fajzer je uničevalka Evrope in plačana od multinacionalk.

  • janči 18:26 05.april 2023.

    Se sploh ne bi čudil, če ju Xi niti ne bi sprejel. Saj ju nima za kaj. Najprej se norčujeta in mu grozita, zdaj pa klečeplazita pred njim. Jaz bi jima že dal vetra.

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 09:03 05.april 2023.

    Če se ne bosta obnašala dovolj ponižno, bosta odšla z dolgimi nosovi in s čevljem v riti...

  • Avatar pantani
    pantani 09:38 05.april 2023.

    Hm, že par dni brez novic iz ukraine,pomoje se nekaj hudega dogaja,kar ni všeč zahodu, pričakujem pa v kratkem spet torpediranje in napad na Rusijo!!!

    • munja 14:01 05.april 2023.

      Čudno ja, tudi jaz to opažam - zatišje pred nevihto, bi se lahko reklo.

    • Jernej65 11:25 06.april 2023.

      Ko bodo udarili Ukrajinci s svojo ofenzivo, boste pa rusofilčki začeli cviliti, jokati in stokati.

    • kapibara1 09:02 07.april 2023.

      ukriji pa ofenuziva...hhhahhaaa pa saj so jim vsi vojni obvezniki po celi EU razkropljeni, kdo se pa bode boril..

    • Jernej65 09:25 07.april 2023.

      Bom videl če ze boš čez par mesecev tako norčeval.

  • jezero 06:49 07.april 2023.

    Amerika si želi vojno med Kitajsko in Tajvanom. Da bi se še Kitajska izčrpavala! Ampak Kitajec je že dejal, da se Kitajska ne bo borila na Kitajskem ampak na ameriških tleh.

    • kapibara1 09:03 07.april 2023.

      Veliki Putin je tudi dejal, da se Rusijna ne bode več vojskovala na Ruskem ozemlju

  • Avatar pantani
    pantani 14:50 05.april 2023.

    Kje je sedaj jernej,da komentira klečeplazenje pred kitajsko?!!!

    • janči 16:24 05.april 2023.

      Jernejček planira napad iz zasede, sedaj, ko so Ukrajinci popušili v Artjemovsku.

    • Jernej65 11:28 06.april 2023.

      Najprej je začel klečeplaziti morilski Putko. Kot sem že velikokrat trdil. Kitajci bodo v tej vojni veliki zmagovalci, saj se bodo do sitega najedli z rusko mrhovino in prevzeli prevlado na vzhodu. Putler bo pa šel v anale, kot največji sodobni morilec.

    • Jernej65 11:29 06.april 2023.

      pantani, imaš prav trenutno evropa klečeplazi pred Kitajsko tako kot Putler. Jaz sem to sposoben priznati, ti imaš pa velike težave z svojo identiteto, kaj šele da bi racionalno razmišljal.

    • Jernej65 11:32 06.april 2023.

      janči, kdo bo pušil se bova pogovarjala v drugi polovici leta. Če bi tvoje obveljale, bi morilski Putler sedaj že haral po ostali razpadli Evropi. Tako pa čepi v svojem bunkerju in se boji še lastne sence.

    • janči 15:44 06.april 2023.

      Dragi Jernejček, Putin nima nobenih apetitov po preostali Evropi. Tega haranja kot ti praviš, on ni sposoben. Daj si malo zavrti tale posnetek https://www.youtube.com/watch?v=QhHarzcc6Vo.

    • Jernej65 16:01 06.april 2023.

      Pametovanje tretjerazrednih kvazi strokovnjakov lahko prepriča samo tebe. Že iz vrst ruskih hujskačev je bilo slišati, da bi Evropa Rusiji morala pustiti vpliv, ker kao da ji to pripada. Iz tajnih ruskih dokumentov, ki so prišli v javnost je marsikaj ...prikaži več razvidno. Na udaru so bile Ukrajina, ki so jo imeli namen popolnoma obglaviti in postaviti svoje vodstvo. Na udaru je bila Poljska, Moldavija, Gruzija... V glavnem cela vzhodna Evropa. Plan je bil uničiti in oslabiti EU ter povečati vpliv Rusije.

    • janči 16:04 06.april 2023.

      Ubogi Jernejček, samo tisto, kar poveš ti in tvoji hudi strokovnjaki velja, a ne, hahahaha...pa res so ti sprali možgane...

    • Jernej65 16:09 06.april 2023.

      In kaj je Putler dosegel? EU je še močnejša, bivše republike Sovjetske zveze se vse bolj odtujujejo od Rusije, v Rusiji se povečujejo notranja trenja, nekateri napovedujejo razpad Rusije v roku 5 do 10 let. Putin je vse bolj osamljen. ...prikaži več Cilj je bil pregnati Nato vstran od ruskih meja. Zgodilo se je ravno obratno, Nato se je še bolj približal. Na silo pač ne gre, a ne janči. Kitajci so bolj prefinjeni, Rusija se jim je sama priklonila. E moj janči, vse to se vidi na vsakem koraku.

    • Jernej65 16:12 06.april 2023.

      janči, to se vidi. A si slep ali kaj. Ne rabim nobenih strokovnjakov. Rusiji se zelo slabo piše. Ne me narobe razumeti, ne želim jim tega. Želim pa, da se Putlerja čim prej znebijo, ker je grobar Rusije, tako kot ...prikaži več je Hitler bil grobar Nemčije, ki je rabila 45 let, da se je ponovno združila.

    • kapibara1 09:01 07.april 2023.

      EU še močnejša..hhahhaahhaa - ka so te predčasno iz ustanove na vikend spustili..

    • Jernej65 09:27 07.april 2023.

      Po vseh kazateljih je močnejša, razen za zablojene rusofilčke, ki z morilskim Putlerjem čepijo v bunkerjih, izolirani od sveta in mislijo kako so pomembni.

  • bobubob 17:19 05.april 2023.

    Buren odnos, ja. Kot da ni že dovolj te zalege, kar množijo se. Tadva bosta zagotovo sproducirala 'aliena', kot ga vesolje doslej še ni videlo. Njuni genski temelji so kar pravi.

  • Avatar pantani
    pantani 09:26 05.april 2023.

    Obadva zrela za giljotino!!!

  • kapibara1 09:12 06.april 2023.

    A ni de lajnova PREmlada za makrona ??

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.