Svet
2284 ogledov

Vozil po Italiji in streljal mimoidoče

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 15:17 03.februar 2018.

    Vsak zakaj ima svoj zato.... Levaki, vtaknite si vaš multi-kulti v smrdljivi rdeči šupak.

  • nizakej 14:55 03.februar 2018.

    Pravilno, žrtvoval je posiljeno in ubito 18 letno dekle. Maščeval se je gamadi, z katere je prihajal morilski 28 letni smrad. Edina škoda je, da so vsi ustreljeni še živi.

  • Avatar čavez
    čavez 18:30 03.februar 2018.

    Pa kje je še več takih.

  • jozicamurn 14:05 04.februar 2018.

    Ne podpiram takšnega divjanja, predvsem pa bi se lahko obrnil na vodstvo in vodilne, ki so privedli te skrite džihije oz. pedofilsko sekto mohamedancev v državo. Naj recimo kakšnemu italijanskemu liberalnemu politiku ali pa vrhovnim EU liberalcem pošlje kakšno kroglo ...prikaži več v opomin na to kar delajo drugim s svojo koruptivno politiko globalizma in multikulturalizma. Kazen za vse tiste, ki so dopustili to invazijo, bi morala biti zelo stroga oziroma na ravni sabotaže in izdaje, torej šus v glavo.

  • Avatar darklord
    darklord 18:34 03.februar 2018.

    tipa je potrebno klonirat na 100.000 kom......

  • Borut_Bavarski 20:47 03.februar 2018.

    Eh, moji retardirani sorojaki nikoli ne razočarajo. Samo nastali iz prepovedane ljubezni med bratom in sestro, ampak, njih barva kože moti. Gnidovje, narodova sramota.

  • mph 20:53 03.februar 2018.

    Še bolj kot ta mi grejo na bruh rasistični retardiranci, ki jih v tej državi očitno ne manjka. Sem zelo prodi vdoru migracije, še posebaj muslimanske, ker je islam v osnovi praktično zlo enako nacizmu, ampak to ne pomeni, da ...prikaži več pa podpiram drugo skrajnost. Barva kože me ne moti, tukaj pa je šlo točno za to. Tudi bi razumel, če bi ta "heroj" šel nekam dol pobijat teroriste, tako pa se je usrane spravilo na nedolžne mimoidoče. Res heroj.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.