Avto
142 ogledov

Voznik in kolesar si morata tri metre znati deliti

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara 16:46 24.julij 2013.

    Sem vsakodnevni kolesar, ki upošteva VSE - in + na terenu, ampak za voznike v mestu Lj moram povedati, da so NE spoštljivi+NEtoleranti+aroganti do kolesarjev, po reg.tabli. so pa iz NE Lj. regije- kar NI merilo da niso "domačini"..

  • maresem 19:34 24.julij 2013.

    Seveda pa s tem ne opravičujem tudi nesramnih voznikov!

  • maresem 19:32 24.julij 2013.

    Prvo plačajte cestnino, kot jo avtomobilisti, potem se pa kurčite in naučite voziti po desni in ne po levi in drug ob drugem, pa po čez... itd...

  • smoljo 17:18 24.julij 2013.

    pojdite v avstrijo,pa boste videli,kaj je toleranten voznik do kolesarja.pri nas tega ni in nikoli ne bo.sem kolesar in sem seveda voznik avtomobila.amapak nekaj ne bom nikoli razumel zakaj se naši šoferji lepo ne odpeljejo po drugem pasu mimo kolesarja ...prikaži več ,ko ni nobenega vozila nasproti ampak grejo tesno ob kolesarju.a ko je ovinek v levo hladokrvno zapeljejo na nasprotni pas,kot da je samoumevno da lahko,kljub polni črti

  • lukiluke1 08:12 25.julij 2013.

    plačam cestnino kot avtomobilist in ker avtomobil uporabljam precej manj kot kolo, uničim ceste manj kot ti, torej je moj prispevek sorazmerno večji kot tvoj. Zakaj bi potem imel manj pravic?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.