Svet
88 ogledov

"Vrag je odnesel šalo, Slovenci so se spravili nad Hrvate"

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kana 17:05 13.april 2017.

    hrčki so že začeli cviliti.

  • Plavi-mil 17:09 13.april 2017.

    Pa naj jokajo, dol mi visi za njihovo turistično sezono,Schengen je treba spoštovati, če ga ne bomo mi, ga bodo pa Avstrijci, že prej bi ga morali, ne pa da je Cerar spustil pol miljona migrantov brez ustreznih papirjev čez ...prikaži več Schengen, vmes pa še veliko teroristov.

  • k0libri 20:04 13.april 2017.

    Tole je po moško: zahtevam, de.Razvajene riti, samo zahtevale bi. A te kdo sili dol, nimaš doma?

  • Hi5 21:35 13.april 2017.

    Če bi mi odprli mejo oziroma omehčali kontrole, potem bi verjetno Avstrijci toliko bolj poostrili kontrole na naši meji z njimi. In da bi mi sedaj zaradi tega delali uslugo državi, ki ne vrne denarja Sloveniji in našim podjetjem še ...prikaži več iz časa bivše juge, noče prevzeti svojega dela odpadkov iz NEK, ponareja listine v zvezi z teranom, se gre namernega vohunjenja v zvezi arbitraže, provocira glede Lipicancev in še mnogo drugih zadev, bi bili največje budale kar jih je svet videl. Konec navidezne bratske ljubezni je že zdavnaj mimo.

  • Hi5 21:44 13.april 2017.

    Živčen narod, ko jim ne gre. Hinavci da jim ni para. Vsi so vsa ta leta vedeli, kako posluje Agrokor in bili tiho kot bube. Ko so kupili Mercator je bilo polno pohval in ponosa češ mi smo sedaj gazde ...prikaži več v Sloveniji. Sedaj pa problemi in polovica njih, ko se zberejo skupaj in so zlezli ven izpod kamenja, tolče nazaj po Agrokorju in Todoriču. In ko se bo vse enkrat pomirilo, bodo spet dali glavo dol in kradli dalje ter se trkali po junaških prsih, kako so sposobni. Zapret meje, prekinit vse bilateralne odnose z njimi. Prej bomo to storili, prej nam bo bolje.

  • VonLiegenStuhl 09:27 15.april 2017.

    Če bi bil ti res tak podjetnik, kot praviš da si, nebi hodil hrvatarjem na oddih, kot naši slovenčki, apak na kaj bolj prestižnega, ter tja potoval z letalom in ne avtom. Vsaj jaz tako delam in nisem nikakršen velik ...prikaži več podjetnik. Sicer pa je pravilno, da se mejo nadzira popolno ne glede na zastoje. Sčasoma se bodo vsi na to navadili in ne bo nikomur mar za take novice.

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 23:23 13.april 2017.

    Enostavno neverjetno kaksne primitivne komentarje pisete. Povprecen slovenski podjetnik ima posle v krogu 500 km iz Slovenije. To pomeni krog od Stuttgarta, Muenchna, Zuericha, Milana, Beograda, Dunaja, Prage in Bratislave. To je nasa srednja Evropa, kjer moramo imeti moznost hitrega ...prikaži več prehanja meja. Hrvaska je eden od nasih naravnih izvoznih trgov. Tisti, ki v zivljenju ni se nicesar ustvaril pa tega nikoli ne bo razumel.Prav tako tisti, ki delate 8-urni siht v drzavni sluzbi nikoli ne boste razumeli, da poslovnezi, ki smo cele dneve na poti najrajsi prezivljamo dopust nekje blizu doma in si konkretno PRIVOSCIMO. Ostali pa se lahko vozite v hotele z 2-zvezdicama na azurno obalo in uzivate v 12-urni voznji med poletnimi zastoji...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.