Šport /sport/nogomet
39 ogledov

Vražja jeza: Real ohranja smer za 'Décimo'

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Barbatus 09:57 06.marec 2013.

    To ne moreš verjeti, komentatorja sta bila prava pujsa, žalostno kot da cela EU navija samo za MU in Barcelono. Izključitev je bila pravilna, saj je šel na igralca kot v borilnem športu in na koncu je še malo dodatno ...prikaži več udaril, kaj tega ne vidite, akkšna žoga, izključite pravilna Telekom TV pa naj drugič povabi realne komentatorje,....

  • maboze1x 10:19 06.marec 2013.

    "ne vem pa če si klub, ki ne zmore prenesti izključitve igralca zasluži napredovanje....po moje ne..."Ti to resno? :-o

  • nonoin 10:40 06.marec 2013.

    v oddaji pred tekmo sta se oba predstavila kot navijača reala.. ne lapaj nekaj v prazno

  • klincek 07:04 06.marec 2013.

    sodnik podkupljen

  • vladek 07:13 06.marec 2013.

    Komentatorji v studiju,naj bi bili neutralni a ne tako nesramno navijat za MU.Res je bil malo prestrogo izključen igralec.Samo ni MU Olimpija da ne zna igrat s 10 igralci.Real je popolnoma zasluženo zmagal.Najboljši igralec MU je gil Gigs a ima 39 let.

  • Specijalec 08:49 06.marec 2013.

    res je komentatorji so bili zelo pristranski....vse proti Realu....na koncu so se mi kometaorji kar malo smilili, ker je bilo več kot očitno, da navijajo za MU.Najbolj mi gre pa na živce, ko gredo komentatorji (predvsem gosta) "pametovati" in kritizirati ...prikaži več sodnika...jaz bi jih postavil v vlogo sodnika pa da vidimo, po moje bi sodili 100x slabše...ne vem pa če si klub, ki ne zmore prenesti izključitve igralca zasluži napredovanje....po moje ne...Čestitke MU za odlično igro v obrambi in pa seveda nevrjetnemu Gigsu...kapo dol..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.