Svet
107 ogledov

Vrh voditeljev držav zaradi Nutelle in podobnih proizvodov

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 09:51 24.februar 2017.

    naj se najde nekdo, ki lahko razloži zakaj v skoraj vsak izdelek tlačijo sojo ... to je sicer krasno beljakovinsko živilo, samo kaj ko se vtakne gso soja, ... za štos malo poglejte sestavo živil, pa boste ugotovil, da skoraj ...prikaži več ni izdelka, ki ne bi vseboval soje (sojin lecitin), ... pašete, politanke, tudi tale pacaraija, ki se ji reče nutela, piškoti, kruh, keksi, itd, itd ... več ali manj skoraj vsa industrijsko procesirana hrana in za nameček še obilica žvepla ... da se slučajno ne pokvari, ker v trgovini mora biti +25°C, da se ne bi slučajno kdo prehladil, in vse zdrži ... seveda zdrži, mrtva hrana še kako

  • jzzzze 11:09 24.februar 2017.

    ...ne vem, zakaj bi se nek premier ukvarjal z nezdravo prehrano (cukr, pravijo, je tako največji strup na svetu). Mogoče je pa šel na Nizozemsko pogledat, kako tam rešujejo zadeve z zdravilnimi rastlinami!?

  • Zmago 11:50 24.februar 2017.

    Tako, tako, sem videl oni dan g.Arjavca kako je bil ves navdušen in ponosen, ko sta se s srbskim kolegom "dajala" a je Magnifico srbski ali slovenski ;-))

  • Dare Copko 09:26 24.februar 2017.

    no on jo ne bo kupil v sloveniji ampak v tujini če seveda bo preživel z 3000 evri na mesec, verjetno vse zapravi v enem tednu pol pa fehta za kruh, bogi klošar

  • Avatar Džoser
    Džoser 15:33 24.februar 2017.

    Upam,da članek bere kdo iz naše Zveze potrošnikov.Že pred časom sem jih spraševal ravno o kvaliteti Nutelle,ki sem jo opazil pri hčeri,ki Nutello kupuje v Italiji in tisto,ki sem jo jaz kupil v prodajalni Mercatorja in je bila iz Poljske. ...prikaži več Pa somi zatrdili,da ni nobene razlike.Hvala za take resnične podatke, ki jih član dobi za letno članarino,ki je skoraj 100 evrov.

  • Pepe007 09:44 24.februar 2017.

    V nekaterih primerih so razlike upravičene, ker smo vzhodnjaki navajeni na drugačen, praviloma bolj sladek in masten okus. Pa zato ni kriv samo socializem. Poglejte kake izvorne balkanske slaščice. Sladke tako, da moraš zraven piti vodo, da dobiš dol po grlu.

  • Avatar praufo
    praufo 10:32 24.februar 2017.

    ne vem, če je točno, ker štacune še kar rastejo, ampak recimo približen podatek : spar okoli 100 štacun (veliki mali), hofer 81, lidl 48, eurospin 46, ... se opravičujem mogoče za netočen podatek, ampak smo blizu, ... temperatura v ...prikaži več štacuni, ki naj bi bila diskont (ker je itaq vse en diskont) presega 20 stopinj, se pravi vse mora biti tako konzeravirano, da se nikoli ne pokvari, artikle pač kupijo na prostem evropskem trgu, kjer je najceneje, rok trajanja je pa administrativen podatek, ki pravzaprav nima kaj dosti veze, ker to ni "živa hrana" ampak mrtva, praktično se nič ne pokvari ... o kvaliteti pa odločajo strokovnjaki, po vsej verjetnosti podkupljeni tako kot vsi naši politiki ... politiki v parlamentu, če nimate kaj počet, malo tole berite, no pa saj vem se vam je***be, mojega glasu pa itaq ne dobite, ker se mi je***be

  • Ferluci 11:30 24.februar 2017.

    "...voditelji držav Češke, Madžarske, Poljske in Slovaške .." Ali ne bi raje zapisali, da gre za države Višjegrajske skupine? In ali ni Slovenija raje na balkanu, kot da bi se pridružila tej skupini? Ta skupina je marsikaj dosegla, tudi pri ...prikaži večri načinu obravnave beguncev. Imajo vsaj jajca pri posameznih primerih - ne pa kot naši cmeralisti ki samo nekaj jokcajo. Vsekakor upam, da jim bo uspelo.

  • Avatar Leon
    Leon 09:06 24.februar 2017.

    ..... voditelji držav Češke, Madžarske, Poljske in Slovaške pozvali Evropsko komisijo, da sprejme ukrepe proti takšni praksi, ki "ponižuje in ustvarja dve kategoriji ljudi". Kaj pa naši politikanti ? Slepo sledijo EU gospodarjem in ostajamo hlapci EU !

  • Avatar olor
    olor 09:08 24.februar 2017.

    In kaj pravi naš gospod Cerar na to? Verjetno bo kupil Nutello.

  • Papaja Popi 09:54 24.februar 2017.

    Končno so se spomnili.Že dobrih 25. let trdim, da pri nas kupljeni izdelki so slabši, kot isti izdelki kupljeni v Avstriji, Italiji, Nemčiji..............

  • Papaja Popi 09:55 24.februar 2017.

    Generična soja.MljaskZato jo dajo , ker je najcenejše hranili, ki ga najdražje prodajo.

  • Avatar praufo
    praufo 10:09 24.februar 2017.

    požrešnost nima meja, ki se ji reče globalizem, ... kar sicer naši MASTNO podkupljeni politiki prodajajo kot prosta trgovina, kar prinaša obilo priložnosti in možnosti ... sej to je vse res, ampak kaj če ne zmoreš v tekmi, tega politiki ...prikaži več ne predvidevajo, ker oni bodo še vedno imeli mastne bruselske plače ... pa to je bistvo, ne pa narod, ki životari, ma dejto no, naj se znajde, kakor hoče, važna je moja bruselska plača, zato živim

  • Avatar praufo
    praufo 10:12 24.februar 2017.

    in kaj na to porečejo MASTNO podkupljeni bruselski poslanci, ki izhajajo iz rodne slovenije ? ... slišim njhovo mastno blebetanje, ki se glasi da je to priložnost ... izdajalci je premila beseda za taka goveda

  • jzzzze 11:04 24.februar 2017.

    zato, ker imajo amerikanci neverjetne presežke tega pridelka... Dovolj jasno!?

  • jzzzze 11:05 24.februar 2017.

    ni res!Viki krema v Sloveniji je boljša od Viki kreme v Nemčiji!Podobno je s cockto, gorenjko,...

  • jzzzze 11:08 24.februar 2017.

    ...še boljši primer so češke posladkane solate in sladkana pečena rebrca!

  • Ferluci 11:31 24.februar 2017.

    Ja, in iskrena hvala našim cmeralistom, ki so zavrnili ponudbo pridružiti se tej skupini!

  • Ferluci 11:32 24.februar 2017.

    Če je boljše, še ne pomeni da je tudi bolj kvalitetno in zdravo.

  • Ferluci 11:32 24.februar 2017.

    Če je boljše, še ne pomeni da je tudi bolj kvalitetno in zdravo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.