Slovenija
2103 ogledov

Vrhovno sodišče: Šamija lahko deportirajo na Hrvaško

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 14:10 19.januar 2018.

    Koliko stroškov za jasno stvar.Naša država je zelo zagnana ko se gre za druge,naši pa crkujejo.

    • maresem 15:07 19.januar 2018.

      Ko vlada levičarska mafija, drugo ne moreš pričakovati.

  • Avatar darklord
    darklord 14:14 19.januar 2018.

    zacnite se ukvarjati s slovenskimi tezavami in problemi , ki jih je ogromno; tega mojstra sterite cim prej cez mejo, ker je skoda denarja .......

  • kapibara1 14:33 19.januar 2018.

    Za kaj: LAHKO ?? - MORA !! Tud hrčki majo pre-dolge lase, pa naj tam striže Pa še cmeravčka poklican na odgovornost vmešavanja v zakonodajo SLO in tiste dva mlečneža, ki sta ga v hramu pravice skrivala !! Kakšno diagnozo ...prikaži večo je imel, in kateri zdravnik mu jo je podal, da se je hinko skril med psihiče ??

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 16:13 19.januar 2018.

    Vse stroške,ki so nastali z tem migrantom bi mi plačćala poslanca,ki sta ga nezakonito pripeljala v DZ!! Tudi kaznoval ju bi primerno zaradi nespoštovanja sodišča!! Sploh ne vem kako lahko poslanci levice delajo nezakonito in to brez kazni!? Kakšen človek ...prikaži več je predsednik DZ da dovoli takšna nezakonita dejanja!! Seveda se lahko tako obnašajo zgolj levičarji saj so sodišča na njihovi strani!!

  • Avatar čavez
    čavez 15:14 19.januar 2018.

    Poslednji čas da izženejo tega islamističnega prevaranta.

  • iravadi 14:10 19.januar 2018.

    Sem odločno proti deportaciji, saj nam v Sloveniji zelo primanjkuje brezposelnih toplih frizerjev...

    • kapibara1 15:34 19.januar 2018.

      Res je ! Komaj sem našel eno, ki me upedene za 5 evrov...

  • stary1 18:00 19.januar 2018.

    sem slišal,da je med smrdljivimi komunajzerji ogromno pedrov,,,,,,TOČNO zato pa so smrrdljivi, ker si ga v rit tiščijo,,

  • maresem 15:06 19.januar 2018.

    In kaj se bo zgodilo zdaj... se bo spet angažirala rdeča levičarska gamat in preprečila deportacijo v HRV?! Morda bo tokrat akcijo prevzel murgeljski pajac in si ga odpeljal domov.

  • ode 15:55 19.januar 2018.

    In kaj, če nenadoma pade v sladkorno komo, tako, kot Čekuta?. Bolanega pa menda ja ne bodo deportirali. Kaj če jim med potjo škripne!

  • otvoj 18:10 19.januar 2018.

    Imam občutek, da bo Šami v kratkem spet hudo psihično bolan, depresiven in ga zato ne bodo mogli deportirat. Čeprav sem ga nedavno videl v lokalu s cigareto v roki (kot da zanj protikadilski zakon ne velja) in je bil ...prikaži več prešerno razpoložen. Hja, hudo je to, če si bolan na umu, takrat človek ni zmožen za prevoz-to je enako ogrožajoče, kot če si v kritičnem stanju. Mimogrede, a svoje družine pa Šami nič ne pogreša? Naj ga kdo to vpraša.

  • Vincencij 00:05 20.januar 2018.

    Čim prej uveljaviti kar je po zakonu!

  • dd 17:32 19.januar 2018.

    Že zdaj nam povzroča ogromno stroškov, problemov in sivih las, kaj šele bo, če ostane v Sloveniji. Saj bo šla cela Slovenija falit zaradi njega.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.