Slovenija
3857 ogledov

Vrhovno sodišče: Andrej Čuš ima prav

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 11:30 13.maj 2018.

    No, z odločitvijo se sicer popolnoma strinjam, saj stranka ne more vedeti, da je ženska podpisala na dveh koncih. Kar pa me močno čudi je, ZAKAJ je niso vrgli ven iz obeh list in ji naložili kazen?????

    • mph 12:00 13.maj 2018.

      Kot vse kaže so jo prinesli okoli, mislila je, da podpisuje neko listo prisotnosti, šlo pa je očitno za zlorabo. Vsaj tako razlago sem naletel. Pošteno brco tistemu, ki je to zlorabil, če pa ni bilo tako in je zavestno ...prikaži več to naredila, potem pa njej.

    • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 12:34 13.maj 2018.

      Mhm... lista prisotnosti, ja. Sem vidla. Spodaj je bilo napisano: S podpisom overjam da se pridružujem listi Zeleni Slovenije... nekaj v tem smislu. Takih ljudi v parlamentu ne rabimo ki še to ne vedo, kaj podpisujejo. Oziroma niti ne preberejo kaj podpisujejo.

  • Lovebites 11:13 13.maj 2018.

    Bi bilo bolj pametno,da gre opravljat njegovo vsakdanje delo(uzivanje in nalivanje alkohola v goltanec do onemoglosti),kot pa da nekaj pametuje.Razmisljati nima s cim.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.