Magazin /magazin/vip
43619 ogledov

Vroča ljubezen: Sin in snaha Rosvite Pesek bosta stopila led

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sam1 10:16 02.januar 2021.

    Pa koga to sploh zanima ????

  • wingspan15 14:08 02.januar 2021.

    Vsaka reklama je dobra reklama, pa če je še tako butasta. Vse skupaj na ravni Murkota.

  • jan631 16:21 02.januar 2021.

    Kaj pa Tanja Ribič in bosanec Đuro?Dajte še njih gor.

  • TajaT 21:59 02.januar 2021.

    Ali ne gre pri iskanju potrditve v oceh drugih za narcisticno osebnostno motnjo? In taksne fotografije objavlja zenska v 30+ letih? Meni na kraj pameti ne pade, da bi kaj taksnega z mozem objavila. Nekateri res ne poznajo nobene zasebnosti ...prikaži več in se ne znajo imeti lepo, ne da bi vsi to izvedeli ali kaj je namen taksnih objav?

  • kapibara1 15:14 02.januar 2021.

    Mi je bila se dopadla Rosvita, ko je urejala zadeve, za-da izda knjigo( to je sedaj med "elito" bol fensi kot neki sprani doktorski nazivi....) s tole promocijo sina in snahe.. pa je povozili vse, kar mi je ustvarila v ...prikaži več plus, me sodelovanjem.. ( Zvvezdana je tudi pamža promovirala ob odprtju žganjarije.. kočnala pa z krim. preiskavo zaraio vzgajanja drog.. začela pa s stanovnajam nad bifejem Petelin..

    • kapibara1 19:28 02.januar 2021.

      Si še mlad+ zaplankan, da bi kaj drugega razen čokolinota,, vedel..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.