Svet
3614 ogledov

Vsaj šest terorističnih napadov na Šrilanki, tarča cerkve in luksuzni hoteli

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 09:47 21.april 2019.

    Žalostno ! Ubijanje v imenu vere .

    • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 13:17 21.april 2019.

      Začel so Amerikanci z izurjanjem teroristov, ki v bistvu nimajo nič z vero. Nadaljevala je Merklca, k jih je spustla skupaj z oportunisti v EU. Njeno delo so nadaljevali mediji in vlada, ker niso poslušali ljudi, in pustili odprte meje, ...prikaži več molčali o problemih, ki so jih oportunisti prinesli v EU, financirali oportuniste namesto domačih brezdomcev...Informacije potujejo po vsem svetu, zdaj pa je postal problem verskega fanatizma in maščevanja enih nad drugimi, ne več izurjenih teroristov.

    • Avatar Leon
      Leon 13:46 21.april 2019.

      Na začetku je bila RKC ...... berite .

    • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 14:55 21.april 2019.

      Ja... ma so se verske strasti pomirile in je bil kar mir zadnjih 200 let. Zdej so pa te strasti plačanci spet privlekli na plano. In bo šlo, zob za zob... vi nam katoliške objekte in ljudi, mi vam muslimanske ...prikaži več objekte in ljudi. Mi vam napad na muslimanskih obredih, vi nam napad na krščanskih obredih... Z razliko da muslimanski vodje nikogar ne vzpodbujajo k mriu, med tem ko Papež miri ljudi (daleč od tega, da je angelček), EU pa hoče da mi vse pogoltnemo, kar servirajo multikulti idioti.

    • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 14:58 21.april 2019.

      Zdej pa vprašanje... kdo bo prej nehal? Al se bodo multikultiji nehal sprenevedat in v isti sapi kot zahtevajo različnost hočejo enakost? Idiotizem brez primere. Al se bodo obe strani spametovale in bo ena prej nehala ubijat? Al se bodo ...prikaži več ljudje začeli sramovat svoje vere in jo opustili? Pomoje slednje, ker ponovno začete verske strasti bo težje pomirit kot pa da se ljudje odpovedo nekim tradicijam.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.