Magazin /magazin/horoskop-in-numerologija
396 ogledov

"Vsak astrolog bi mu svetoval previdnost"

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ziher 09:11 31.december 2013.

    Kurentova, ko si tako brihtna, daj pove,j kdaj bo zapadel sneg?

  • krtmen1 09:28 31.december 2013.

    Ja, res,ko ti planetno strukturo aktivira tranzitni Mars v kvadratu na 10 Tehtnice in imaš v opoziciji Uran, ki je mundanem kvadratu s Soncem in Merkurjem-takrat tudi jaz ne hodim ven iz stanovanja. Takrat je jeba.

  • vzev 11:31 31.december 2013.

    Pa kako to da obstajajo tako neumni ljudje, ki verjamejo tem bedarijam. Pa nekateri so še tako nori da plačujejo zato.

  • Matjaz Kalc 12:06 31.december 2013.

    A niso astrologi napovedovalci prihodnosti? Ne razumem zakaj se sedaj komentira kaj bi ali ne bi smel. Aja, ce bi tebe prej vprasal se ne bi poskodoval. Bi pa seveda kaj stalo, a ne? No pa napovej kdo bo naslednji!

  • ficrazom 13:33 31.december 2013.

    Mislim, to pa je idiotizem brez primere. Vedeževanje za nazaj?! Kakšen pa naj bi bil eksakten kvadrat za razliko od navadnega kvadrata?

  • Žurnalček 14:25 31.december 2013.

    No tole je pa VIŠEK DANAŠNJEGA SVINJANJA VAŠIH NOVINARJEV na portalu. Kva vam je , as te pijan al kaj ? Zakaj mene ne vprašate , jaz sem namreč vedel v kateri kamenček bo udaril ?

  • mark.kralj 22:12 31.december 2013.

    SLAVNA ASTROLOGINJA.?!! Pa kaj vam je??? Antipatična da bolj ne bi mogla bit !

  • Andrej Ropret 22:52 31.december 2013.

    Naši vrli astrologi napovedujejo preteklost...slava jim!p.s. take so včasih po-tunkali v Ljubljanico...

  • erikkk 12:30 31.december 2013.

    A šele sedaj bi mu svetovali ... zakaj mu niso svetovali že prej pa se nesreča nebi zgodila..Spet nategovanje s temi astrologi ki bi hjih bilo treba kaznovat , astrologijio vedeževanje pa zapret dol ...Kok ste ...prikaži več nekateri ljudje naivni ... Zame so astrologi navadni kriminalni goljufi in naj dokažejo da to niso ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.