Avto
501 ogledov

Vsak dan številni trki na parkiriščih, kamere v veliko pomoč

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vzev 10:52 29.januar 2016.

    Kamera popolna neumnost, ker stokrat hitreje parkiraš avto, če pogledaš nazaj. Senzorji so še koristni, če se kakšna mamica odloči, da pusti svojega otroka, da se igra direktno za avtom, ko ona opravlja zelo pomembne pogovore z drugo gospo.

  • Snežinko 10:06 29.januar 2016.

    Sem bil nedavno za voznico s tem sistemom, ko je parkirala... bi šel lahko na kavo medtem, ko sem jo čakal...Kuhat...ne zna vsak. Plesat...ne zna vsak. Vozit avion....ne zna vsak. itd...Vozit AVTO ? to "zna" pa ...prikaži več vsak idiot. Pardon - IZPIT zanj ima vsak idiot. Vozit pa NE zna in tudi NE BI smel vsak idiot.

  • dragec 11:59 29.januar 2016.

    kamere so draga dodatna oprema, ki se dostikrat vklapajo nekontrolirano

  • Avatar olor
    olor 13:00 29.januar 2016.

    Prodam ti monitor in kamero za 50€. Je drago?

  • maresem2 14:28 29.januar 2016.

    saj ni res.... ampak verjetno je.

  • eosss 13:42 29.januar 2016.

    Kaj ti nucajo kamere in senzorji, v moj avto je na parkirišču butnila mlada dama, ki je obračala vzvratno, jaz sem stal zraven na pločniku in gledal, pa piskajo parkirni senzorji, pip, pi, piip, piiiiiiiippp, in bum... pa skočim do ...prikaži več avta in ona stopi ven "joj oprostite, mal sem šla preveč nazaj, a se fejst pozna?" Pa jo gledam, ja gospodična pa sej so vam ja parkirni senzorj piskal, ven na pločnik sem slišal piskanje... pa pravi "eh to piska ko grem rikverc, že odkar mam nov avto, sploh ne vem kaj je to piskanje..." No comment...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.