Avto
3588 ogledov

Vsaka nova hiša bo morala imeti polnilno postajo za električni avtomobil

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lavdan 15:00 17.julij 2019.

    Bedaki in konji.

  • IvoC 15:48 17.julij 2019.

    Niso bedaki, so pa zanesljivi konji (lobijev). Razumljivo je, da bo vsake nova hiša (tudi v SLO) morala imeti tak priključek. Ostaja odprto le vprašanje, ali za gospodinjski ali za industrijski tok. Meni je jasno, da za sledjega, telebajskom pa še bo.

  • Avatar Leon
    Leon 16:11 17.julij 2019.

    Moti me ,da MORA vsaka hiša imeti priključek . Ali bo država kaj prispevala ? Zakaj mora imeti vsaka hiša avtomobil ?

  • marsal 18:15 17.julij 2019.

    to pomeni samo 4x10 mm dovodni kabel in digitalni števec , kjer jim bodo lahko na daljavo omejevali porabo ! Takšni preseki in števci so pri nas že večinoma vgrajeni v V.B. pa so marsikje še v kameni dobi!

  • IvoC 15:47 17.julij 2019.

    Niso bedaki, so pa zanesljivi konji (lobijev). Razumljivo je, da bo vsaka nova hiša (tudi v SLO) morala imeti tak priključek. Ostaja odprto le vprašanje, ali za gospodinjski ali za industrijski tok. Meni je jasno, da za sledjega, telebajskom pa še bo.

  • Avatar vec
    vec 19:37 17.julij 2019.

    Seveda to bo super, sicer ne za lastnika hiše, ampak za tistega ki je uspal ali še bo zlobiral tako zadvo, ter sevede tistih nekaj posvečenih ki bodo dobili koncesijo za prodajo teh priključkov (na harware mislim) pač enako nepotrebno ...prikaži več kot čitalniki na radiatorjih in detektorji CO2, čim slišiš KONCESIJA, vedi da je v ozadju lumparija.

  • ode 18:07 18.julij 2019.

    To bodo navadne gospodinjske 3 fazne vtičnice v vsaki garaži, kar je pri nas že 50 let nekaj samoumevnega. Ne bodo hitre polnilne postaje na DC, kot abervezniki mislite.

  • 1537a9d7678739ca80df4bd60c9c52856f6ba1bf 14:12 18.julij 2019.

    dokler bo domet avta 200 km in ne 700 ga nočem nikoli

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.