Volitve 2018
5078 ogledov

Vse te stranke bodo dobivale denar iz proračuna

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lavdan 09:09 04.junij 2018.

    Stranke bi se morale financirati samo iz članarin.

  • miki1234 09:32 04.junij 2018.

    to bi moralo biti prostovoljno delo.. saj govorijo, kako želijo pomagat državi in delati v dobro ljudstva ... me zanima koliko kandidatov bi imeli potem

  • Majazmaja 10:08 04.junij 2018.

    In zakaj jih je treba financirati? Stranke in verske organizacije bi se morale financirati same!

    • blayo 11:25 04.junij 2018.

      Tehnično gledano se same - same so si "izborile" zakon o strankah, kamor so same zapisale koliko jim gre...

  • Snežinko 10:28 04.junij 2018.

    Tudi meni ni jasno, zakaj stranke, ki niso prišle v parlament kljub vsemu dobivajo denar. Nenazadnje mi ni jasno niti, zakaj ga morajo dobivati tiste, ki so prišle vanj ??? Vsak od poslancev ima plačo, vsak plača letno članarino. Zakaj ...prikaži več še ta denar? Seveda, zato, ker je tak zakon. Kdo pa je napisal tak zakon? Saj vemo: vrana vrani...

  • kapibara 10:49 04.junij 2018.

    Če nebi bilo državnega denarja, tudi grebatorstva za v parlament nebi bilo!

  • Rozman 13:08 04.junij 2018.

    Sem za peticijo, da se spremeni zakon, da se lahko financirajo izključno iz članarin.

  • Pepe007 14:04 04.junij 2018.

    Demokracija stane. Cilj je seveda, da se o tem poroča, da bo manj ljudi hodilo na volitve in bo vladanje lažje. Na koncu je to drobiž, ki ga dobimo tako, da naročimo kako maketo, ki stoji nekje v depoju, manj.

  • Avatar Leon
    Leon 14:45 04.junij 2018.

    Zakaj mislite ,da kader z nazivi dr. prof. mag.........kandidirajo na volitvah ? Ni jim za delat in želijo živeti na tuj račun ! Torej vse kar obljubljajo na soočenjih so VELIKE LAŽI .

  • zafowula 16:23 04.junij 2018.

    Google mi plača € 7283 do € 8257 na mesec za spletno delo od home.i so v tem mesecu ustvarili € 29624 spletnega dela od doma. Večina posebnih stvari je zelo zanimivo, da je delo samo preveriti nekaj spletnih strani ...prikaži več in nič drugega. Uživajte ves čas in denar sv0boden, tudi neverjetna kariera v življenju .... Oglejte si več tukaj ........ ❥ ❥❥ ❥❥❥ www.Money46.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.