Slovenija
4980 ogledov

Vse to so že pri nas kupili Madžari

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 14:43 08.junij 2021.

    Niso krivi Madžari za stanje v Sloveniji .

  • Avatar jezeran
    jezeran 16:54 08.junij 2021.

    Kar niso hrčki, bodo pa orbanovci, kar bo ostalo pa še srbi. Pa boste imeli Veliko Jugoslavijo

  • luna62 21:37 08.junij 2021.

    Samo švicarski Novartis ima v Sloveniji večji delež kot vse madžarske naložbe skupaj.

  • Donald_Cullinan 16:43 08.junij 2021.

    S prenosnim računalnikom zaslužim veliko denarja (168 do 250 USD / uro). Prvi mesec sem prejel ček za 24568 ameriških dolarjev. To spletno delo je preprosto in razumljivo, Pojdite na spodnje spletno mesto in začnite ......... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑭𝒂𝒔𝒕𝑪𝒂𝒔𝒉7.𝐜𝐨𝐦

  • Tupamaros 16:15 08.junij 2021.

    Madžari kupujejo tisto kar je na odprtem trgu naprodaj. NKBM je v bila lasti ameriškega APOLA, temu jo je prodala po dokapitalizaciji Cerarjeva vlada. SKB so prodali Francozi. OMV Slovenija pa so bili lastniki Avstrijci. Kaj je negativnega v tem ...prikaži večm če je Slovenija ugodna za tuje investitorje.

    • Avatar Leon
      Leon 16:17 08.junij 2021.

      Tupos ..KORUPCIJA ...........................................

    • si_rob 09:24 09.junij 2021.

      To je trg. Korupcija je pa to, da mi svojo firmo okrademo in jo za male pare prodamo tujcu. Pol se pa jezimo. Mi smo popolni idiioti in pokvarjenci.

  • Dusan21 15:18 08.junij 2021.

    Leonček, prvič, po nekaj mesecih se strinjam s teboj. Kakšna evropa, samo povečana Jugoslavija, te smo se nejako rešili, Evrope nikoli, še vedno bomo pašaluk in tega ne rabimo kapiš

  • Dusan21 14:22 08.junij 2021.

    Čim več naj pokipijo, bolje za narod. V mestu Eger, enem od biserev mest na Madžarskem, terme v katerih sem że nekaj dni, so raj za vse madžaren vae na visikem nivoju, Ljubljana je selo, Portorož svinarija čefurjev, naše terme, ...prikaži več raj za podgane, ljudje so zadivoljni z življenjem, lokali polni, ne bifeji! Kot pri nas, kavica, pa makiato, hrana izvrstna, v lokalih dostopna po ceni za vse, veliko in pošteno se dela, pravijo in riti so polne, nihče ne cvili po ulicah, vse je tako kot mora biti, so pre

    • Janez_53 14:33 08.junij 2021.

      Dusan21, raje piši v madžarščini, bo mogoče manj napak. Slovenščina ti očitno ni materni jezik, ker potem ne bi z njim ravnal kot svinja z mehom.

    • janez864 14:48 08.junij 2021.

      Dušan21 torej si bil tam ti edini cigan, ki je kvaril lepote tega mesta. Ker je vse madžarsko lepo, razen cigana Dušana si pozabil da ima to mesto tudi slovensko ime Jagar. Pa ostani tam, za stalno ne le nekaj ...prikaži večj dni. Kaj boš kvaril s svojo usrano podobo Slovenijo.

    • Dusan21 15:22 08.junij 2021.

      Imaš prav, Madžarska je prijetna tudi za cigana moje sorte, da, bi te iskal, takega butla nebi srečal

    • Ender3 15:26 08.junij 2021.

      Dusan21 blebeče o stvareh, ki so samo njegove aktivistične sanje. Čudno, da ni omenjal Venezuelo.

    • Slavko Krizman 15:28 08.junij 2021.

      Dusan21 ... na tečaj slovenskega jezika bo treba.....aja nisi sposoben...

    • Avatar jezeran
      jezeran 16:55 08.junij 2021.

      Dusan21 ostani kjer si, bo bolje zate

    • Avatar MS
      MS 17:45 08.junij 2021.

      Kaj se da v Sloveniji vse kupiti? Kdo ve?

    • kapibara1 11:33 09.junij 2021.

      ms- že pred časom pokupilo ta južni.. ostalo je še bore malo..

    • Avatar MS
      MS 11:36 09.junij 2021.

      kapibara1 - hmmm ..... a se da mogoče kupiti tiste ki prodajajo? Kaj praviš?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.