Slovenija
95 ogledov

Vse več jih beži k alternativi

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 10:46 04.marec 2014.

    Povejte, kaj je revolucionarnega izumila famacija v zadnjih 30 letih? Malo nič, ker imajo zaposlenih več pravnikov kot farmacevtov, da lahko s pravnimi fintami podaljšujejo do nezavesti stare patente. In se obnašajo kot pravi dilerji ... dobra je tista stranka, ...prikaži več ki te stalno potrebuje. Katastrofa. Komplet farmacevtsko industrijo po svetu bi morale države nacionalizirat in spravit pod kamere 24ur na dan. Verjetno res ni večje mafije od farmacevtske, od nas medicinskih "džankijev" pokasirajo več kot vsi kokainski kralji skupaj. Še en bleščeč primer posledic kapitalizma.

  • Miki33 10:32 04.marec 2014.

    http://www.portalsvijesti.com/teme/zdravlje/dr-tullio-simoncini-soda-bikarbona-prirodni-lijek-protiv-raka/

  • Denzo 10:41 04.marec 2014.

    se strinjam s tabo. kemoterapija in obsevanja je ena navadna bedarija in unićevanje še vsega zdravega v telesu. alternativo podpiram, ampak problem je ker se večina ljudi obrne samo k vegi prehrani, kar pa ni ok. Podpiram pa takole: ...prikaži več odkritje, operativni poseg, alternativa in zdrava prehrana, ki vključuje vse od mesnega do zelenjavnega...

  • jzzzze 11:46 04.marec 2014.

    viagro

  • erikkk 12:05 04.marec 2014.

    Bistvo raka je da se človeka ki nima več upanja drži čimdlje pri življenjuda se na njegov račun velik denarja potegne...to je farmacija ... alernativa je vsaj manj trpljenja ... pa zaprtje finančne pipice zdravstvo kar zelo goreče zagovarjam

  • erikkk 12:11 04.marec 2014.

    zame je samo alternativa ... zdravstvo sem jst črtal za zmeraj ... brez kakih cepiv ,antibiotikov pa plačila zdravil iz lekarne .. samo kaki čaji pa doma pridelana hrana so moje najboljše zdravilo ......zaradi takega načina sem že 10 let ...prikaži več brez gripe in prehlada

  • Miki33 10:27 04.marec 2014.

    Evo še ene metode alternativne, ki ne ustreza farmaceutski mafiji, ker je poceni in je dosegljiva na vsakem koraku...http://www.kurir-info.rs/narodni-lek-bosanka-svima-deli-recept-koji-joj-je-pomogao-u-lecenju-raka-clanak-1252251

  • slovenka 08:43 04.marec 2014.

    To nima prav nič s politiko - ampak ljudje niso neumni. Že vrabci na strehi čivkajo, da je vse preveč ljudi zaradi kemoterapij in obsevanj obsojeno na počasno umiranje in peklenske muke. Dokler bo tako, se bodo ljudje v vedno ...prikaži večno večjem številu odločali za alternativo. Bolje manj, pa tisto dobro, kot pa veliko, pa slabo. Ljudje vedno pogosteje spoznavajo, da kemoterapije in obsevanja niso prav nobeno zdravljenje rakavih bolnikov. Seveda, ljudi lahko nekaj časa farbaš, dolgo pa ne moreš. Pri taki bolezni, kot je rak, šteje samo še kvaliteta življenja (čeprav krajša) in človeško dostojanstvo. Po kemoterapijah in obsevanjih pa nimaš ne enega, ne drugega. Nika me naj nihče prepričuje da temu ni tako, smo se imeli možnost v to prepričati pri številnih sorodnikih. Zato sem tudi jaz pristaš alternativenega zdravljenja. Zadnje čase pa celo močno dvomim da alternativa res pomeni krajše življenje. Nasprotno - tak način zdravljenja je zagotovo bolj kvalitetno in dostojanstveno, kot karkoli

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.