Slovenija
4054 ogledov

Vse več okuženih udeležencev maturantskega izleta

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ivo 17:49 11.julij 2021.

    100 okuženih, ki so se šli testirat, mora biti doma, ostali ga feštajo nekje na Hrvaškem??? Je pa lepo, da je NIJZ med top 10 raziskovalnimi ustanovami na svetu, saj je očitno najhitreje in 100% zanesljivostjo ugotovil, da prebolevniki in ...prikaži več cepljeni ne morejo prenašati okužbe naprej!

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 00:24 12.julij 2021.

    Dijaki, ki so bili v Španiji na FB trdijo, da so vsi zdravi, da nikomur nič ni, tudi na meji jih nihče ni ustavil, Zahtevam takojšnje prenehanje medijskega kovid laganja.

  • JZekspert 22:03 11.julij 2021.

    A se slučajno še vedno pretvarjamo, da so PCR testi pri 40 ciklih verodostojni????? ?????? ???? Ma nabijem vas vse na...

  • si_rob 21:54 11.julij 2021.

    Vse skupaj diši po neki zaroti. A noben ne NIJZju ne ve oziroma ni vedel za maturante? Kam so šli, kje so bili in kdaj pridejo domov? Krek je napovedoval četrti val in zaprtje teden pred prihodom maturantov. Ko pridejo ...prikaži več domov pa voljno. E moj Krek, bravo! In ostala banda.

  • PaPajapopi 18:43 11.julij 2021.

    Okuženi ne pomeni biti bolan - pa kaj.

    • MK 18:56 11.julij 2021.

      pejt lizat kljuke na infekcijsko pa da te vidim pametnjakovića

  • Biba 18:05 11.julij 2021.

    Verjetno je ali bo kdo reagiral na okužbe, ki jih nosijo maturantje domov in naslednje skupine prizemljil ter jim prestavil izlet na čas po epidemiji? Zanima me tudi ali bodo naslednjo skupino na povratku testirali že na Brniku in ne ...prikaži več čez nekaj dni, da bodo lahko ugotavljali, koliko je novih okužb in koliko rizičnih kontaktov so imeli v parih dneh pa kam so šli naprej dopustovat? LOL

  • evelux 19:30 11.julij 2021.

    Naj bo tisti ki je organiziral ta izlet sedaj odgovoren in naj odgovarja in bo posteno kaznovan zaradi okuzenosti maturantov bomo sedaj vsi na je...

  • MK 18:56 11.julij 2021.

    Upam, da jim pocrkajo tastari in babice in dedki... očitno pač niso znali vzgojiti svojih mulcev zato naj nosijo posledice. Bojo pa tej mulci za nagrado kmalu jerbali in si kupovali prve težko zaslužene BMW-je

    • si_rob 21:49 11.julij 2021.

      A si ti normalen???

    • MK 17:44 12.julij 2021.

      Ja sem. A če moji starši umrejo zaradi takšnega COVID idiota bo pa okej?! Eno to pičkico dobim v roke, da ni vedu, da ima karanteno, bo ležal 14 dni, pa ne doma ampak v bolnici. Zadnjič sem enega pametnega, ...prikaži več, ki je rinil vame že poslal na bolniško, bom pa še kakšnega.

    • MK 17:45 12.julij 2021.

      nism vedu, da ima čeljust kot papir... jebiga. Če država ne naredi red bom pa jaz. Next please.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.