Gorenjska
1320 ogledov

"Vsi, ki polagamo vence,... vemo in gledamo, kako se zlo razrašča"

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mina6 17:48 12.junij 2021.

    Resnica v Sloveniji pri nekaterih še vedno nima pravice obstoja. Za te je resnica drugorazredna tema.

  • Ronald_Redding 11:32 14.junij 2021.

    Zaslužujem od 130 do 180 dolarjev na uro, tej službi sem se pridružil pred tremi meseci in v prvem mesecu sem prejel 27853 dolarjev od te službe in veste, sledite tej spletni strani ......... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑭𝒂𝒔𝒕𝑪𝒂𝒔𝒉7.𝐜𝐨𝐦

  • labinje 18:55 12.junij 2021.

    Sovraštvo proizvaja levica oni brez sovražnikov nemorejo obstajati zato so povojni tudi taboriščnikom sodili nekatiri imajo slab spomin.

    • Avatar Leon
      Leon 20:18 12.junij 2021.

      Kateri letnik ste ? Kdo proizvaja sovraštvo ? Kaj ste žrtvovali za Slovenijo ?

    • PaPajapopi 17:22 13.junij 2021.

      labinje... ne morem reči drugega, kot da si butelj ti in ostali desničarji, ki res ne morete obstajati brez notranjih sovražnikov. Nikoli nisem bil levičar, rdečkar. Ampak bolj ko belčki vzdigujete glavo, bolj sem rdeč. Zakaj nisi veleposlanico Francije vprašal, ...prikaži več kaj so naredili v Franciji z kolaboranti po in med vojno. Sprehodi se do Nizozemske in tudi tam povprašaj, kaj so delali z kolaboranti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.