Slovenija
2978 ogledov

"Vsi, ki predpisov odkrito ne spoštujejo, prispevajo k slabšanju razmer"

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • suineg7878 13:21 17.november 2021.

    Mogoce pa samo pravni red v RS. Z odloki SE NE VLADA, ampak so zato potrebni zakoni.

    • Avatar R_D
      R_D 14:31 17.november 2021.

      A to ti je Čeferin povedal?

    • suineg7878 15:47 17.november 2021.

      Ne rabim Ceferina za to, kar je jasno povprecno inteligentnemu cloveku. Zal te ni med njimi.

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 12:11 17.november 2021.

    K širjenju okužb predvsem prispevajo kužni cepljeni....Zakaj stroka tega ne vidi, je vprašanje...Morda vladi ugaja takšno stanje ?!....Vprašanje je retorično..

    • marko345 13:06 17.november 2021.

      Ma ti si en trot, sem trikrat cepljen in ne nosim okužbe okoli, ker sem več doma kot necepljeni. Prenehaj obtožrvat cepljene, ker zlonamerno širiš neresnico. Cepljeni so družbeno zavedni pa prenehaj z žalitvami a razumeš al ne.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 13:12 17.november 2021.

      Razumem tvojo jezo, tudi sam bi bil jezen, če bi nasedel stroki in njihovim obljubam..Od tega, da se bo treba cepiti le enkrat v življenju smo prišli do tega, da se cepite tretjič, pa kljub temu to ni zagotovilo, da ...prikaži več ne boste zboleli ali okužili drugih..Obljubljajo sicer lažji potek bolezni, vendar tudi tu številke v bolnišnicah vse bolj govorijo drugače...In, če si že jezen, si poglej še to......tinyurl.com/mrtvi-zaradi-cepljenja

    • marko345 14:04 17.november 2021.

      Ma ti si totalno zblojen, kaj pišeš da sem nasedel stroki, ker sem se cepil. Cepivo deluje, nisem zbolel, nobeno cepivo pa ne zaščiti 100%, zato se je in bo treba cepit većkrat. Tudi proti klopnemu meningitisu se cepi večkrat, ...prikaži več ampak ti in tvoji stalno negativno, ste škoda za to družbo.

    • Avatar Jaka Steiner
      jaka4 14:24 17.november 2021.

      To drži. Kar nekaj mojih znance in znank ter prijateljev je po dveh cepljenih zbolelo za covidom in so imeli ali imajo (še prebolevajo) težji potek bolezni. Kdo bi vedel, kakšne bodo dolgoročne posledice cepiv? Več bo bolnih, večji profit ...prikaži več bo farmacevtskih podjetij.

    • vzev 17:39 17.november 2021.

      marko345, jaz tudi nisem zbolel, pa nisem cepljen. To pomeni, da je cepivo brez vezno, ker tako ne zboliš.

  • 58434aa702c7cd6380eca1c32e7dba385d97227f 13:02 17.november 2021.

    Kakšna propaganda in temačno demoniziranje določene skupine ljudi. Medtem pa cepljeni prosto hodijo netestirani okoli in širijo virus. Mediji in "stroka" pa to podpira !! Necepljeni pa se morejo 3x na teden v službi testirat in še vedno ne morejo ...prikaži večo sprejeti dostave hrane ali pošte, če ne grejo še pred testni center za pol ure stat, za dobit PCT potrdilo.

  • Avatar pantani
    pantani 12:14 17.november 2021.

    V največji meri so to cepljeni!!!

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 12:48 17.november 2021.

    Pa še vprašanje: ali je zdravstvena inšekcija kdajkoli inšpicirala nivo in kvaliteto storitve javnega zdravstva, ki ga to nudi za navzgor neomejene prispevke pri plači???

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 12:47 17.november 2021.

    "Vsi, ki predpisov ne ..." kakšen bombastičen naslov in kakšna neumna izjava! Če so predpisi neumni, potem jih ne bom spoštoval pa se lahko na glavo postavite. Eno samo posploševanje brez upoštevanja individualne situacije. Primer, če imam več hiš in ...prikaži več stanovanj v različnih krajih, potem se bom sam odločil kje bom in kdaj bom. Sem na svojem in se vas nič ne tiče kje sem. Ste nepotrebni paraziti, ki požrešno pobirate davke in terorizirate poštene ljudi.

  • Avatar Leon
    Leon 13:08 17.november 2021.

    "Vsi, ki predpisov odkrito ne spoštujejo, prispevajo k slabšanju razmer" ....najprej kaznovati inšpektorje ,ki ne nadzorujejo vseh objektov zapisanih v odredbah !

  • mihatirs 13:05 17.november 2021.

    jebe se nam za vaše nadzore in inšpekcijske ukrepe...delamo po svoje in tako bo naprej!

  • vzev 17:36 17.november 2021.

    Če sem v karanteni, se ne smem družiti z drugimi. Kar pomeni, da niti ne smem odpreti vrata, ker lahko okužim tistega, ki pride zvoniti. Zato, pa ne smem odpreti vrat, kar pa pomeni, da jih tudi inšpektorju ne bom.

  • QSprm 14:45 17.november 2021.

    SLovenska verzija gestapa = pateticni inspektorji. Sokrivi so sodelovanja tej epski histeriji lova na carovnice. Slepo sledenje protizakonitim in sprevrzenim odlokom je sodelovanje v kriminalnem pocetju med delovnim casom. Tudi vestni uradniki tretjega rajha so samo izpolnjevali navodila, ko so ...prikaži več razporejali ljudi v vagone in taborisca ane. Ob vsej tehniki in internetu, ter razgledanosti, so to samo pateticni izgovori kronicnih komformistov. Zaradi cesar pa njihova krivda ni cisto nic manjsa.

  • Avatar Antikrist
    Antikrist 15:08 17.november 2021.

    Danes so v Ljubljani enemu od fašističnih inšpektorjev prerezali gume na avtu! Škoda ker mu niso prerezali še kaj drugega!

  • rd2dmk2 17:17 17.november 2021.

    minister počivalšek pravi: naredili smo največ kar se da za gospodarstvo, pustili smo da dela prosto naprej. stroka pravi, drugi največji izvor okužb je na delovnem mestu. no ja..men pa zanima tole..spomladi ni bilo cepljenih skor nič, sedaj pa ne ...prikaži več glede na slabe rezultate , pa je preko 50% populacije.. pa imamo TAAAKOO štalo ? naj mi en to razloži zakaj je tako ? pa taki strogi PCT pogoji že 2 meseca. samo testiranja pa res ni več zastonj , a ne ?

  • Avatar MS
    MS 15:34 17.november 2021.

    Predstojnik jeseniškega urgentnega centra Robert Carotta danes na Jesenicah, dobiva elektronsko pošto z različnimi negativnimi sporočili in očitki, da je terorist, izdajalec naroda in podobno, najdejo se tudi konkretne grožnje z fizičnim napadom. "Ne razumem, kaj roji po glavi tem ...prikaži več ljudem, ki so lahko že jutri naši oskrbovanci, saj covid najde lahko tudi tistega, ki bi me po goflji," pravi Carotta. => In brez dvoma, tudi take idiote bodo zdravili brez pomisleka!

  • Avatar MS
    MS 16:53 17.november 2021.

    Po današnji seji avstrijske vlade sta ministrica za pravosodje Alma Zadić in ministrica za kmetijstvo Elisabeth Köstinger potrdili, da so na mizi različne možnosti, tudi obvezno cepljenje proti covidu-19 za vse, poroča Slovenska tiskovna agencija.

    • Avatar MS
      MS 17:23 17.november 2021.

      Svet počasi prihaja k pameti! Če bi obvezno cepljenje uvedli takoj ko je bilo cepivo na voljo, bi danes Covid bil le še slab spomin!

    • vzev 17:37 17.november 2021.

      In to moraš napisati v čisto vsak članek.

    • Avatar MS
      MS 17:46 17.november 2021.

      Če bi imel možnost bi po celi deželi postavil še panoje! Ljudje umirajo! Grupi antivaxerjev pa to ni mar! Povrh so še agresivni in napadajo zdravstveno osebje ki je na robu kolapsa!

    • vzev 17:56 17.november 2021.

      Umirajo starejši, ne pa mladi. Zato se naj cepijo starejši, pa smo rešeni, ne pa zato maltretirati mlade s temi neumnimi ukrepi.

    • Avatar MS
      MS 18:07 17.november 2021.

      vzev, virus živi v človeškem organizmu, tako pri starih kot pri mladih! Ja v glavnem umirajo starejši a gojišča virusov ostajajo v organizmu živih mladih in necepljenih! Edini način da izkoreninimo to zlo je OBVEZNO CEPLJENJE! Žal tega dejstva tisti ...prikaži veči s pomanjkljivim IQ ne razumejo! A svet se prebuja! Brez skrbi!

    • vzev 18:15 17.november 2021.

      In kaj ti bo cepljene pomagalo, če pa še vedno zboliš in virus prenašaš naprej. Cepljenje pomaga samo proti težjemu poteku bolezni. Tako, da če se cepijo vsi starejši od 60 let, smo rešeni. Še vedno je v bolnicah, več ...prikaži več starejših cepljeni, kot pa mlajših necepljenih.

    • vzev 18:16 17.november 2021.

      In tudi če uvedejo obvezno cepljene, me ne bodo dobili v vrsto.

    • Avatar MS
      MS 18:34 17.november 2021.

      Te pač ne bodo dobil v vrsto za cepljenje vzev, velika velika verjetnost pa je da se boš znašel v vrsti za respirator ali celo.....

    • vzev 19:30 17.november 2021.

      Saj nisem še star, tako da je verjetnost, da bom v vrsti za respirator izredno majhna.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.