Svet
1869 ogledov

Vučić: Srbija ni več navdušena nad članstvom v EU

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • alen009 11:31 20.januar 2023.

    In prav imaš Vučić.

  • Avatar Andrej42
    Andrej42 11:34 20.januar 2023.

    Tudi v Sloveniji nismo več navdušeni nad članstvom v EU. Sedaj želijo pripeljati v EU še Ukrajino in Kosovo, kar bo pomenil totalni propad EU in Srbija se tega zaveda. Pametni bodo zapustili to potapljajočo ladjo in EU bo kmalu ...prikaži več razpadla, ker od tiskanja denarja ne bo več mogoče živeti, drugega kot tiskanje denarja, pa EU ne dela več.

    • Jernej65 11:37 20.januar 2023.

      Govori zase. Slovenija je nad EU bolj navdušena, kot je bila dve leti nazaj.

    • Avatar Andrej42
      Andrej42 13:11 20.januar 2023.

      Jernej šizofrenik.. rajši nehaj komentirati, ker se samo smešiš in kažeš, da nimaš pojma o zunanji politiki, ker si kreten. Živimo v demokraciji in lahko imaš svoje mnenje, ampak ni pa ti treba vsiljevati svojega. sploh, ker te nihče ne ...prikaži več jemlje resno.. in to je moj zadnji odgovor na tvoje blodnje.

    • Ender3 13:42 20.januar 2023.

      Jernej65 vidi se, da životariš v kleti in realnosti in svobode ne okusiš..

    • Jernej65 15:43 20.januar 2023.

      Andrej42, če misliš da me boš utišal s vojim poniževanjem se krepko motiš. S tem samo izražaš kakšno teslo si sam. Za to kar sem napisal imaš statistične podatke. Iz anket med državami EU je razvidno, da več ljudi podpira ...prikaži več EU, kot jo je podpiralo, preden se je Putkotu utrgalo, tako da ne piši bedarij. Če te je podprlo celo rusofilsko gnezdo, še zdaleč ne pomeni, da imaš prav. Pišeš nekaj brez dokazanih dejstev. Vajine blodnje ne bodo postale resničnost.

    • Avatar Mark035
      Mark035 16:32 20.januar 2023.

      Jernejko - na vse realne podatke, ki niso neke umetne ankete, bo Rusija 100% zmagala in tega se zavedajo vsi, ki ne tiščijo glave v pesek in gledajo še kakšen drug medij, kot samo Nora24TV. Drugače pa se tudi jaz ...prikaži več pridružujem Andreju42, in kretenom več ne bom odgovarjal, ker ne glde na vse dokaze, boš ti še vedno prepričan v svoj prav. Bodi vsaj tako kulturen in se drži svojih komentarjev in ne smeti pod druge komentarje.

    • Jernej65 16:38 20.januar 2023.

      Pod kakšne komentarje bom pisal, se bom odločal sam. Posebno pod komentarje, kjer nekdo govori v imenu vseh Slovencev. Sem prepričan, da je v tem rusofilskem leglu prav malo pravih slovencev, tako da ne nabijajte v mojem imenu. V tej ...prikaži več vojni ne bo zmagovalca, a si res tako zarukan.

  • jakec42 12:53 20.januar 2023.

    EU je hlapec Amerike

  • LukaMB 20:18 22.januar 2023.

    Žal smo hlapci interesov ameriških, židovskih in britanskih multikorporacij in bank ter zavarovalniških hiš ter tistih, ki izdelujejo in prodajajo orožje ali pa se želijo znebiti starega šrota do zadnjega Ukrajinca in do zadnje zmrznjene in beraške osebe v EU.

  • LukaMB 20:20 22.januar 2023.

    Madžarska cveti takoj, ko se je odrezala od Soroševih lovk in EU narkomanom večkrat postavila meje do kje lahko smrdijo.

  • Toma 12:43 20.januar 2023.

    Tudi mi, ki smo bili za odcepitev nismo nikoli bili za, da se nam spet pridružijo četudi kot Mala Srbija (kakor jo tudi priznava Rusija ;-))

    • Toma 13:23 20.januar 2023.

      Torej ste tu sami narodni izsajalci?!

    • Ender3 13:44 20.januar 2023.

      Toma 🖕🖕

    • Avatar Mark035
      Mark035 13:46 20.januar 2023.

      Mi smo po tvoje narodni "izsajalci", ampak ti si pa narodni IZDAJALEC .. a ne, domobranček? .. Srbi imajo vsaj hrbtenico, taki kot si pa ti, pa se sklonijo vsakemu, da te nategnejo na suho.

    • Avatar SS666
      SS666 21:29 20.januar 2023.

      @Toma.... .Kraš Prekrašna,Frondi,Domačica, Bajadera,Životinjsko carstvo,Ki-Ki,Bronhi,Dorina, Dorina Stevio... .Droga in Gavrilović paštete,Franck, Barrcaffe,Jamnica,Podravka,Commel kablovi, Rimac Automobili,Rade Končar tehnika,Đuro Đaković, Jugoplastika Starter,Teran,Gavrilović kobasice, Kandit rum ploćice,RIKI,Idila...Zvečevo Volim te,Samo ti,Mikado,Seka,Braco,Seka i Braco.......

    • robi2107 08:31 21.januar 2023.

      Ferizaj margarinë

  • Jernej65 11:12 20.januar 2023.

    Kar naj ostane zunaj. Na dveh stolih pač ne moreš sedeti, to že kar dobro spoznava Orban. Orban je dober dokaz, da se mu pajdašenje z Putinom ne izplača. Madžarska ima daleč največjo inflacijo in padec standarda.

    • Avatar pantani
      pantani 11:56 20.januar 2023.

      Pa koga ti prepričuješ, verjetno samega sebe. Ti si res zabit kot šterna!!!

    • Ender3 13:46 20.januar 2023.

      jernej65 ustavi se, nebuloze pišeš po nareku plačnika..👎👎

    • Jernej65 15:23 20.januar 2023.

      No rusofilska bedaka, kar sem napisal so splošno poznana dejstva. Če pa spremljata samo Putinov trotl boben, potem se bo pač potrebno malo izobrazit. A so mogoče v Srbiji odkrili kakšen rudnik zlata, pa da jaz ne vem.

    • Ender3 15:35 20.januar 2023.

      Jernej65 pozabljaš osnovno dejstvo, da se ima narod pravico sam odločati o svoji prihodnosti. Ne pa se podrejati zunanjim uplivom in pritiskom..Potem pa ne čudi, da prihaja do vojn zaradi interesov globalistov. Za to namesto zahodnemu bobnu prisluhni kdaj tudi ...prikaži več Putinovemu. Vsaj malo se uravnoteži !

    • Jernej65 16:05 20.januar 2023.

      Vojno je začel Putin in noben drug, kaj ti tu ni jasno. Takšne zadeve se ne rešujejo z vojno, ker vojna še nikoli ničesar ni rešila. Na koncu izgubimo vsi.

    • Petra_56 16:39 20.januar 2023.

      Jernejček - tebi še marsikaj ni jasno, ampak to je verjetno še tvoj najmanjši problem.

    • Jernej65 16:51 20.januar 2023.

      Pa še enkrat zblojena baba.

    • robi2107 08:41 21.januar 2023.

      Nejc, vojno je res začel Putin in jaz je ne odobravam. Vendar stvari niso črno-bele. Za propad Minskov sta krivi obe strani. Tudi iz povsem relevantnih virov je slišati, da je UA izvajala velik pritisk na rusko manjšino na vzhodu, ...prikaži več predvsem glede jezika. Tako da če je Putin rabil izgovor za osvajalsko vojno, mu ga je UA dala. Žal so mediji podlegli enoumju in o teh stvareh ne poročajo. Z redkimi izjemami.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.