Slovenija
210 ogledov

Vzgojiteljica otroka z vso silo vrgla ob tla?

Komentarjev 45
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • matermila 16:33 20.oktober 2016.

    Luštna vzgojiteljica, fotr pride po otroka in...Žal ni tako,gospa je vdova in je tik pred upokojitvijo.

  • maresem 17:27 20.oktober 2016.

    A ni dovolj, da se enkrat skašljaš?

  • asmas 19:34 20.oktober 2016.

    to se ni zgodilo.morda je bila vzgojiteljica le malo bolj "trda" do razvajenega otročička.Tudi starši moramo otroku dopovedati kaj se sme in kaj ne.

  • malonaokoli 09:30 20.oktober 2016.

    in kaj če se je otrok upiral, brcal in zdrsnil iz rok učiteljice ?

  • nergač 09:33 20.oktober 2016.

    Te mame so prave nastopačice in obrekljivke, ki hočejo izkazovati (če se le da javno) pripadnost in ljubkovanje svojemu otročičku, ko pa je v igri tuj otrok, pa v glavnem postanejo zlobne čarovnice.

  • Pepe007 09:34 20.oktober 2016.

    Ugibam: permisivno vzgojen sonček, ki ni nikoli v življenju slišal reči ne, ni mogel razumeti, da deklic ne sme cufati za lase, uničevati inventarja itd in se je vzgojiteljici spispalo, ker med 20-imi otroci si en ne zasluži vse njene pozornosti...

  • Anastazija234 09:38 20.oktober 2016.

    Meni jo pripeljite, se bova učili z vzgojiteljico kaj pomeni vzgoja krula ena, delajo se vse tako zelo boge in ne vem kaj... ko sem bila jaz otrok sem bila ves čas bolna, očetu in mami že ni bilo več ...prikaži večeč jasno kako je to mogoče. Oče se je odločil nenapovedano med počitkom obiskati vrtec in kaj je zagledal ob vstopu v sobico kjer smo otroci počivali? Babo od vzgojiteljice v puhovki, otročke pokrite z rjuho in na stežaj odprta okna-sredi zime?? ;) Saj veste...boljše da jih čimveč zboli, da imajo potem nekatere manj dela. Ker opravljajo poklic, ki jim je očitno odveč, ne v veselje. Pa da ne bo pomote, niso vsi isti in slabi.

  • Neprilagojen 10:38 20.oktober 2016.

    Se strinjam z njim. Današnja zafurano razvajena otročad je produk staršev z kapitalom in trgovinami zameglenim umom. Ja res je, da metanje otrok (če je res) ni prav, a vseeno malo več vzgojne represije ne škodi. In zdej ta novi ...prikaži več zakon o otrokovih pravicah... Uničili bodo otroke. Imam sina in zelo dobro ve kaj je vzgojna represija ali strogost. Kmalu sem mu dal vedeti: nimaš pravic, le dolžnosti, ko pa boš svoj kruh služil pa bodo tudi pravice.

  • Majazmaja 10:43 20.oktober 2016.

    Vzgojiteljica je Z VSO SILO VRGLA OTROKA OB TLA in TA NI BIL POŠKODOVAN?! In kako je to mogoče?

  • Majazmaja 10:45 20.oktober 2016.

    Če bi otroka z vso silo vrgal v tla, bi ga poškodovala. ZELO poškodovala. Ta, ki NAJ BI ga vrgla, pa je nepoškodovan. Verjetno ima Pepe007 kar prav. Lahko gre pa tudi za kakšno maščevanje mame ... Luštna vzgojiteljica, fotr ...prikaži več pride po otroka in to opazi, malo se spogledujeta, mama to izve ... Pa imamo Bilbi in njeno pesem :)

  • kapibara 11:36 20.oktober 2016.

    In to ne na Brezjah...

  • 1slovenka 11:47 20.oktober 2016.

    ...vsem tistim,ki podpirate kakršnokoli nasilje nad otroki,želim obilo takih vzgojiteljic,učiteljic,partnerjev,šefov.....pa naj bo v zvezi z vašimi otroki ali vnuki

  • asmas 16:13 20.oktober 2016.

    bravooootočno to se je zgodilo meni.Ker sem ( l.1988) delal nočno izmeno sem zjutraj odpeljal sina v vrtec.Neki dan sem prišel po sinka pred dogovorjeno uro in sem doživel točno to kot tvoj oče.mraz, odprta okna ...Moj sin je ...prikaži veče bil stalno prehlajen.Ko je žena rodila drugega otroka je ostala 7 let doma in začuda !!!! starejši sin ni imel več nikakršnih težav s zdravjem,no sem ter tja že ne pa vsak mesec.Dogajalo pa se je v Cerknici.Pa še to ko sem vstopil v "učilnico" vzgojiteljice ni bilo v sobi.Lahko bi odpeljal otroka in nihče nebi nič vedel .No danes je to sodoben VAROVAN vrtec.ne rečem pa da se je sistem zmanjšanja števila otrok spremenil.Vnk je tudi kar precej "bolan".Problem pa je tudi v tem,da nekateri starši kljub otrokovi nalezljivi bolezni(razni virusi) otroka pripeljejo v vrtec,češ ne bom na bolniški zaradi otroka.potem pa jih zboli pol razreda:To je sin izpostavil na sestanku ,spremebe pa ni.

  • semseprijavilsamozato 16:13 20.oktober 2016.

    Ti verjamem. Moja mati je pa videla (ravno tako ob nenapovedanem obisku), kako so nam z isto tetra plenico vem po vrsti brisali nose. Če je bil en prehlajen smo fasali vsi. Aaahh...dobri stari časi... /sarkazem

  • matermila 16:30 20.oktober 2016.

    Ugibam,njihovi otroci se verjetno v trgovinah valjajo po tleh,ker v trnutku ne dobijo željenega,v vrtcu mečejo igrače drugim otrokom,kričijo,če ni kaj po njihovih željah ipd.Pri petnajstih bodo letali po diskotekah naspidirani,ko jih bo prijel policaj,bo očka priletel z odvetnikom ...prikaži več in rešil zadevo.Če bo slučajno prilezel do diplome(s pomočjo kuvert)jo bo praviloma prepisal in če je očka še z dobrimi zvezami,bo dobil službo v JU,ali še bolje,bo politik.

  • evelux 17:27 20.oktober 2016.

    Točno tako takšen padec bi se zelo poznal na otroku vsaj modrice in še kaj bi se našlo .Očitno je nekomu bila trn v peti in horuk.... ena ki nima kaj za delat si zasluži ovadbo za klevetanje

  • maresem 17:28 20.oktober 2016.

    Znate pa dramatizirat z naslovom, kot da je potres z 1000 mrtvimi. dejansko pa vse to sploh verjetno ni res!

  • maresem 17:30 20.oktober 2016.

    Bravo Pepe.... podpišem.

  • Zmago 18:24 20.oktober 2016.

    Jaz zmeraj tri krat kihnem ......... pa nkol nič pametnega ;-)))

  • nergač 19:22 20.oktober 2016.

    Gospod urednik, upam, da vidite, kaj ste povzročili. Ko ženske vzamejo stvari v svoje roke, se bo pisalo še dolgo v noč. Mnogo bolje to, kakor da nas posiljujete z nosečniškimi trebuhi večkrat na dan.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.