Svet
7233 ogledov

Putinov tesen sodelavec storil, kar bi si malokdo drznil

Komentarjev 31
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 10:58 02.november 2022.

    Noben politik ni samo prijazen in simpatičen fant.

  • Avatar Hribar65
    Hribar65 11:54 02.november 2022.

    SLAVA RUSIJI - Z - СЛАВА РОССИИ

  • janči 15:32 02.november 2022.

    Če se bosta nad Ukrajino spravila Prigožin in Kadirov, se bo nekaterim še milo storilo ob spominu na Putina.

  • Burja 11:59 02.november 2022.

    Če odštejemo ego, tudi Putin ni slab.

  • osojnikowski 10:55 07.november 2022.

    To je samo še en arrkanovec, malo uspeha,, veliko besedičenja in zla.!

  • Jernej65 13:05 02.november 2022.

    Putkota njegovi Kadirovci in Wagnerjevci mrcvarijo, da tip sploh ne ve kje se ga glava drži. Še malo in bo Rusija v popolnem razsulu in stekli psi se bodo udarili za še tisto malo, kar bo od nje ostalo. Putkota ...prikaži več tako ali tako noben več ne šmirgla, je še samo plen za krvoločne pse, kot sta Kadirov in Prigožin.

  • silvo5 12:43 02.november 2022.

    Al Capone je take stresal .Treba je šefov se lotit zgleda da bo fešta .

  • marko345 16:39 02.november 2022.

    Samo vprašanje časa je kdaj bodo začele Ukrajinske rakete-izdelane v Ukrajini in ne v ZDA , leteti na rusijo. In samo ena atomska.bomba na Ukrajino iz rusije pomeni takojšen konec rusije.

    • Avatar pantani
      pantani 10:01 03.november 2022.

      Če samo ena pade,je konec sveta,ki ga poznamo,IDIOT!!!

  • ico8 11:56 02.november 2022.

    Zakaj ne prepisete in prevedete celega clanka!? Prigosin sestavlja v ozadju svojo vojsko, z aviacijo in vsem ostalim. Seveda neodvisno od Putinove revscine na fronti. Pridruzil se mu je tudi nori Kadirov, ki prav tako stremi za svojim delezom, ko ...prikaži več bosta odstranila Putina! To in se veliko vec pise kristalno jasno po vseh moznih internetnih straneh, tudi proruskih!!!

  • Jernej65 10:37 02.november 2022.

    In kaj bodo sedaj naši rusofilčki rekli, ki vedo nekaj več?

    • Avatar pantani
      pantani 12:28 02.november 2022.

      In kaj bodo naši Ukrofil idioti povedali?!!! Kolega je že imel štalo,ko se mu je Ukrajinka s terencem zaletela (Audi Q8) boga reva,a ne!!!

    • Avatar pantani
      pantani 12:29 02.november 2022.

      Na obvoznici sem pozabil dodati!!! Vedno več jih je in to s takimi avti,da jih mi lahko samo sanjamo!!!

    • Jernej65 12:49 02.november 2022.

      Rusofilček je prišel na forum s svojimi nebulozami, kot v času covid krize. Res si vir izmišljenih zgodb. Sem vsak dan na cesti, pa nobenih takih opažanj. Je pa res ogromno slovenceljnev v takšnih avtih. Sem vedel, da veš nekaj več.

    • Avatar pantani
      pantani 13:09 02.november 2022.

      Po Ljubljani je Ukrajincev kolikor hočeš, idiot!!! Če se pa ti po vaških cestah voziš,jih pa verjetno res ne vidiš!!!

    • ico8 14:15 02.november 2022.

      Pantakani, napumpaj si bicikl in se spet pelji na most cez obvoznico opazovati vozni park, ki ga ti in ostali yugosi nikoli ne boste imeli. No ja, ze, 20 let staro ropotalo z nisanom na haubi in najmanj pol milijona kilometrov...

    • Jernej65 15:11 02.november 2022.

      pantani, pazi da se kakšen Ukrajinc ne zaleti v tvojo rusofilsko rit, to bo počlo.

    • janči 15:37 02.november 2022.

      Ja Jernejček, ziher se bo kakšen Ukrajinec še kam zaletel, glede na to, da jih najprej zanikaš, potem pa priznavaš. Prav tako v oči bode tvoja oznaka sonarodnjakov glede na to, kako se mečeš na zobe, češ, kakšen velik privrženec ...prikaži večc Slovenije in EU si. Iz tvojih zapisov se prav vidi, kako se obračaš po vetru, kakor ti kdaj odgovarja.

    • Jernej65 16:39 02.november 2022.

      janči, a res. A sem že kdaj bil rusofilska rit, da bi se po vetru obračal. A si že slišal kdaj za sarkazem, glede pantanija se gre. Se pa radi limate name, a ne morte brez mene. Seveda sem privrženec ...prikaži več Slovenije in EU. Nisem pa privrženec rusofilčkov, ki bi Slovenijo in EU najraje kar pokopali. Vam se že vse razpada, najbolj pa vaša cenjena Rusija z zmešanim Putlerjem vred.

    • janči 17:36 02.november 2022.

      Ja Jernejček, normalno, da se limamo nate, če si pa drobni inventar na tem portalu in največ komentiraš. Saj veš tisti rek: kdor dela greši.

    • Jernej65 22:31 02.november 2022.

      Ali če obrneva malo drugače. Sem eden redkih na tem portalu, ki rusofilčkom nastavlja ogledalo in vas to strašno jezi. Me napadate kot Rusi napadajo Ukrajino, vendar brez efekta. Na koncu boste rusofilčki tisti, ki boste potonili s Putlerjem vred.

    • Avatar pantani
      pantani 07:18 03.november 2022.

      "Sem eden redkih na tem portalu, ki rusofilčkom nastavlja ogledalo in vas to strašno jezi", ahahahahahahahaha,hvala ker si me nasmejal!!!

    • Jernej65 07:57 03.november 2022.

      Smeh je pol zdravja, a ne. A nisem vredu. Sam kaj ko tvoj Putler joče.

    • janči 15:27 03.november 2022.

      Eh Jernejček, ni ti pomoči, čisto si zaglavil.

    • Jernej65 16:46 03.november 2022.

      Na srečo še nisem zaglavil, zaglavil je pa Putler, to pa res.

    • Avatar pantani
      pantani 07:11 04.november 2022.

      Ko se bo pa ponovila zgodba kot pri koroni,se boste pa tako kot vaxerji poskrili in utihnili!!!

    • Jernej65 07:51 04.november 2022.

      Korona je izginila in ko bo izginil še tvoj zmešani Putko bo super in bom utihnil.

  • Cccc 11:14 02.november 2022.

    UN bi moral imeti elitno enoto ki bi odstranjevala idiote ala Putin, Šojgu ...

    • Slavko Krizman 12:16 02.november 2022.

      pa zahodne parazite tudi...aja ne, ker oni lahko počnejo kar jim paše...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.