Šport /sport/moto-sporti
23265 ogledov

"Schumacherju sem to odsvetoval, a me ni poslušal"

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 277e7e0798e154efbedb78510b05597587d206c4 13:31 16.oktober 2020.

    Precej je naduvan tale črnec. Prepričan je, da bi se vsi morali obnašati po njegovem. Saj je dober dirkač, a je tudi malce čuden. In ker trenutno nima konkurence v najboljšem dirkalniku, misli da lahko vsem ukazuje. Malo zdravila v ...prikaži več obliki Rosberga in ponižnosti mu ne bi škodilo.

  • Avatar Alissica
    Alissica 06:05 17.oktober 2020.

    ❤️ ︍Ocenite moje fotografije tukaj - WWW.ES17.CLUB

  • Waltter 15:33 16.oktober 2020.

    Weber je ze malo mimo on rabi pozornost in rabi denar ki mu ga primanjkuje obnasa pa se ze tako kot da ima malo psiholoske probleme. Marcedes je bil ko je prisel Michael nazaj navadna smetisna kanta in o kompenzaciji ...prikaži več in o nekih dosezkih se ni moglo niti sanjati. Ja mu je uspelo narediti Marcedes mocnejsi ampak on ni imel vec casa da bi uzival sadove svojega dela na razvoju. Tak da Weber speli se..

  • marko50 07:03 17.oktober 2020.

    Schumi je vedno šel k slabim mostvam. On je saj sodeloval pri razvoju bolida. Eno leto bi še počakal pa bi po mojem imel 10 naslovov.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.