Slovenija
9747 ogledov

Z majem se draži dopolnilno zdravstveno zavarovanje

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • McClain 18:27 23.marec 2018.

    presice pokjvarjene, začelo se je z dvema evroma na mesec, če ste pozabili, zdaj pa 5% delavske plače!!!!! Dodatno, ja pa ja , dodatno lahko pomeni le 55 inčno TV v svoji sobi, ne pa polk leta čakalnih dob in ...prikaži več ležanja na bolnišničnih hodnikih. Fuj Milojka, fuj Miro!!

  • Avatar praufo
    praufo 16:39 23.marec 2018.

    kako beležijo izgubo,, če je konec leta nižja položnica, ker imajo presežek, dobiček ... natega totalna

  • Jožef Koprivnikar 17:11 23.marec 2018.

    Še malo pa bodo nekateri upokojenci plačevali 10% od svoje pokojnine.Lep dosežek zdravstvene reforme pod vodstvom Milojke, Cerar pa upa da pride v parlament ? Tu ga bosta Šarec, Janša in šekdo močno porazila, saj so rezultati za običajne ljudi na dlani.

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 19:19 23.marec 2018.

    Marš u pizdo materino,gamad Cerarjeva nič vredna.

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 16:29 23.marec 2018.

    lopovi lažnivi

  • jozicamurn 22:18 23.marec 2018.

    Čakte mal no, pa kaj se greste, a je ta lobi zavarovalnic in bank res prevzel državo? Provizije, takse, namišljeni procenti in dvigovanje cen položnic na nikakršni podlagi in čisto zato, da se ovčke strižejo. Z veseljem moj mož in ...prikaži več jaz povemo naslednje: GNIDE PEDERSKE PARLAMENTARNE EU-pizdunske drogeraške, naredte kaj za NAROD, ne pa da dopuščate ropanje ljudstva. Če smo že v EU, se zgledujte po boljših EU državah, ki nekaj naredijo za svoje ljudi. Komaj čakam, da se kakšnega ustreli za primer.

  • Ivo 21:07 23.marec 2018.

    Kaj ni Cerar obljubljal, da bo ukinil to?? Bravo, bravo, zagotovo te volim na naslednjih volitvah in vse povezane s tabo!

    • jozicamurn 22:33 23.marec 2018.

      Cerar nima niti teoretskih šans, bolje zanj je da zgine v eno od ekipno izbranih držav s strani politikov-drogerašev, torej v kakšno Nemčijo ali Belgijo k svojemu Junkerčku alkoholiziranemu narko pedru. Cerar in Junker bi bila prav lep par, s ...prikaži več seboj lahko vzameta tudi Pahorja snifferja in ostalo drogeraško mafijo iz našega parlamenta. Hvala.

  • leonardo 07:22 24.marec 2018.

    To ste morali pričakovati. Takoj, ko povišajo penzije za enak znesek podražijo dodatno zdravstveno zavarovanje. Moji sosedi sem to rekel že pri prvi uskladitvi. TO SE JE ZGODILO DO SEDAJ VSAKOKRAT!

    • leonardo 07:44 24.marec 2018.

      A ja, maja pa zato, ker bo penzija za 1,1 procent višja in bi precej izgubili, če narod ne bi obrali še pri tej povišici. Bravo banda, nikoli vam ni dovolj. Naj še to požrejo nikoli siti dohtarji.

  • Avatar Leon
    Leon 12:23 24.marec 2018.

    To je verjetno tista reforma kokoške iz Cerarjeve jate ,ki je želela ukiniti dodatno zavarovanje . Slovenija zbudi se ,vsi na ulice in jih nagnat v rudnike .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.