Šport /sport/moto-sporti
7098 ogledov

"Z njimi nočemo imeti nobenega opravka več"

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Jasmine_Drummond 15:42 31.julij 2018.

    V tem mesecu sem na spletu delal 32458 $ in sem študent s polnim delovnim časom. Uporabljam spletno poslovno priložnost, o kateri sem slišal, in sem naredil tako veliko denarja. Zelo je prijazen do uporabnika in tako sem srečna, da ...prikaži več sem izvedela o tem. To, karr sem počel .... ........... ❥❥❥ ❥❥❥❥ ❥❥❥ www.Earn91.Com

  • tomislav 17:24 31.julij 2018.

    Bi se strinjal z Verstappnovo prvotno izjavo. Imel pri hiši dva renaulta, pri cliju l.93 motor soliden (1.4 8v ), pa zanič mehanika ( zavore, ležaji, končniki...), pri meganu l.96 pa poleg slabe mehanike katastrofa motor ( 1.6 8v ). ...prikaži več Trikrat je šlo tesnilo na glavi, prvič že pred prevoženimi 10.000 km. Renault nikoli več.

    • Janez_53 14:39 04.avgust 2018.

      Povsem nerealno je primerjati serijski avtomobil in motor za dirkalnik F1. Si pač imel smolo ali pa si slabo delal z avtomobilom. Sam imam že drugega Renaulta in do sedaj nimam niti najmanjše pripombe. Verjetno bo naslednji avtomobil iste znamke.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.